Український телевізійний журналіст Роман Вінтонів, відомий під псевдонімом Майкл Щур, вважає, що надзвичайно низький рейтинг популярності колишнього прем'єр-міністра України, лідера політичної партії "Народний фронт" Арсенія Яценика може підвищити тільки зміна статі. Про це він заявив на своєму каналі "Телебачення Торонто" в YouTube.

"Українська "зірка" вже 2 роки перебуває в пошуку самого себе і втраченої популярності. Арсеній Яценюк — вічно молодий, перспективний політик, а рейтинг нижчий, ніж IQ у виборців Вадима Рабиновича. За останніми даними, всього 1%. 1% — це добре, якщо ти знежирене молоко, але Яценюк — політик. Невже не можна нічого з цим зробити?" — міркує журналіст.

Рейтинг недовіри серед українських політиків очолив Арсеній Яценюк. Баланс довіри-недовіри Яценюка становить -81%.

"Арсеній Петрович, може настав час для координальных змін? Візьміть у колег з шоу-бізнесу кілька уроків як успішно "перезавантажувати" кар'єру. Так що, пан Яценюк, настав час для більш радикальних кроків. Висновок очевидний — для реабілітації кар'єри Яценюку необхідно стати першим українським політиком-трансгендером. Перетворення в трансгендера відразу піднесе його на політичний Олімп", - заявляє журналіст.

Популярні новини зараз
Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Сало дорожче за м'ясо: улюблений продукт українців переходить у розряд делікатесів І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у відношенні секретаря РНБО Олександра Турчинова та екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка можна порушувати кримінальні справи.