На харківському ринку "Барабашово" твориться щось неймовірне - група людей у ​​військовій формі, озброєні автоматами, оточила один з магазинів, який торгує хутряними виробами.

Про це повідомляють очевидці, які зняли незрозумілий "двіжняк" на відео.

На відеороликах, знятих відвідувачами ринку, видно ланцюг озброєних людей, які вишикувалися біля однієї з торгових точок.

Популярні новини зараз
21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

У той же час в Східному регіональному управлінні Держприкордонслужби повідомили, що на ринок прибули їхні співробітники для перевірки можливих точок реалізації контрабандних товарів.

"Була отримана інформація, про те, що на ринку реалізують контрабандну продукцію. На даний момент проводяться оперативні дії. Інформація перевіряється", - йдеться в повідомленні.

Тим часом, в прес-службі торгового центру "Барабашово" повідомили, що перед початком обшуків їм пред'явили постанову суду, а тому адміністрація ринку не протидіє діям силовиків.