На харківському ринку "Барабашово" твориться щось неймовірне - група людей у ​​військовій формі, озброєні автоматами, оточила один з магазинів, який торгує хутряними виробами.

Про це повідомляють очевидці, які зняли незрозумілий "двіжняк" на відео.

На відеороликах, знятих відвідувачами ринку, видно ланцюг озброєних людей, які вишикувалися біля однієї з торгових точок.

Популярні новини зараз
Київ не витримає потужного землетрусу: новобудови до 7 балів, у старих немає шансів Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

У той же час в Східному регіональному управлінні Держприкордонслужби повідомили, що на ринок прибули їхні співробітники для перевірки можливих точок реалізації контрабандних товарів.

"Була отримана інформація, про те, що на ринку реалізують контрабандну продукцію. На даний момент проводяться оперативні дії. Інформація перевіряється", - йдеться в повідомленні.

Тим часом, в прес-службі торгового центру "Барабашово" повідомили, що перед початком обшуків їм пред'явили постанову суду, а тому адміністрація ринку не протидіє діям силовиків.