Відтепер на Закарпатті буде лише 3 райони, замість існуючих 13-ти. Саме такий розподіл буде згідно з концепцією наступного етапу децентралізації.

Нову програму презентував прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Вона має назву "Нова територіальна основа - 2020".

Відповідно до цієї концепції територіальний устрій держави матиме багато змін. Зокрема, буде 24 області, АРК Крим, 100 районів та не більше 1800 територіальних громад.

Обласна Рада регіонального розвитку Закарпатької області вже розглянула зміни на засіданні. Обговорили курс розвитку районів і в райдержадміністраціях. Наступний етап обговорення має відбутися вже на рівні громад.

Верховна рада має затвердити усі райони України до 2020 року. Територію України очікують суттєві внутрішні перестановки, покликані змінити кількість районів на території держави. Гройсман представив інфографіку, що ілюструє проект “Нова територіальна основа - 2020”.

Популярні новини зараз
Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається Бідність переросте у злидні: пенсіонерам анонсували "сюрприз" у 2025 році
Показати ще

Після трьох років реформування за результатами децентралізації можна спостерігати практично в кожному куточку країни, причому зміни вкрай позитивні. Про це також заявив прем'єр-міністр України.

Децентралізація — це передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування. Так, щоб якомога більше повноважень мали ті органи, які ближче до людей, де такі повноваження можна реалізовувати найуспішніше.

Нагадаємо, що українцям підвищать пенсії, але пощастить лише обраним. Понад півмільйона українців отримають збільшені пенсії з Нового року. Решті зроблять перерахунок у березні 2019.

Як раніше повідомляв "Знай.uа" Кабмін готує подарунок українцям.

Також "Знай.uа" писав, про те, які результати показала реформа за перші два місяці і які питання найбільше хвилюють вчителів та батьків у новій школі розповіла радниця міністра освіти Оксана Макаренко.