Служба безпеки України викрила в Сумської області російського журналіста, який протягом більше трьох років працював за замовленням спецслужб Російської Федерації. Він діяв у складі антиукраїнського центру. Крім того, нещодавно адміністрація Facebook видалила облікові записи та сторінки російських пропагандистів.

В повідомленні служби йдеться: "Минулого тижня Facebook видалив величезну тролеферму, модератори та учасники якої знаходилися в Росії. Під виглядом українських журналістів російські тролі розганяли «зраду» і сприяли нагнітанню суспільно-політичної обстановки всередині нашої країни. Провокаційні публікації, що надходять з фіктивних записів, були підкріплені висновками «авторитетних фахівців».

Служба безпеки постійно виявляє профілі фейкових активістів, які діють в інтересах Кремля. Такого псевдоексперта викрили співробітники УСБУ в Сумській області.

Ми встановили російського журналіста, який з 2015 року перебував у складі закордонного антиукраїнського центру. За замовленням спецслужб РФ він адміністрував і здійснював інформаційне наповнення антиукраїнських Інтернет-спільнот. У публікаціях від імені вигаданих експертів створював негативний образ керівництва України, сприяв дискредитації органів державної влади, агітував за зміну конституційного ладу".

Популярні новини зараз

Уряд повністю позбудеться дизельних авто заради екології: подробиці

Каменських показала, як вони з Потапом схудли і помолодшали після весілля: "Надихаєте"

Донька Пугачової знову наречена: Орбакайте планує весілля, аж світиться щастям

Летючу тварюку згодували натовпу людей, заразивши небезпечним вірусом: тисячі постраждалих

Показати ще

Крім того, іншим напрямком його роботи було налагодження «потрібних» зв'язків, для чого він їздив у Закарпатську і Чернівецьку області, де брав інтерв'ю у представників румунської та угорської нацменшин. В подальшому відзняті сюжети російська пропаганда використовувала для створення негативного образу української влади.

Як зазначили в СБУ, це зайвий раз підтверджує той факт, що Росія активно використовує Інтернет-середовище для інспірації конфліктів і маніпуляцій, вона стала важливим напрямом російської гібридної агресії. Крім того, громадян попрохали критично ставитися до інформації з боку російських провокаторів.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що Юлія Тимошенко на з'їзді своєї партії оголосила про намір балотуватися в президенти України.

Як повідомляв портал "Знай.uа": Володимир Зеленський назвав українцям декілька імен зі списку майбутньої політичної команди.

Також "Знай.uа" писав, що згідно з проведеними дослідженнями рейтинг Путіна впав в Росії до історичного мінімуму.

СБУ встановила російського журналіста, який з 2015 року перебував у складі закордонного антиукраїнського центру.

Минулого тижня Facebook видалив величезну тролеферму, модератори та учасники якої знаходилися в Росії. Під виглядом українців російські тролі розганяли «зраду» та сприяли нагнітанню суспільно-політичної обстановки в середині нашої країни. Провокативні публікації, що надходили з фіктивних акаунтів, були підкріплені висновками «авторитетних спеціалістів». Служба безпеки постійно виявляє профілі фейкових активістів, які діють на користь Кремля. Такого псевдоексперта викрили співробітники УСБУ в Сумській області. Ми встановили російського журналіста, який з 2015 року перебував у складі закордонного антиукраїнського центру. На замовлення спецслужб РФ він адміністрував та здійснював інформаційне наповнення антиукраїнських Інтернет-спільнот. У публікаціях від імені вигаданих експертів росіянин створював негативний образ керівництва України, сприяв дискредитації органів державної влади, агітував за зміну конституційного ладу. Іншим напрямом його діяльності було інспірування сепаратистських настроїв у західних регіонах. Щоб налагодити «потрібні» зв`язки, він здійснював поїздки до Чернівецької та Закарпатської областей. Там журналіст записував інтерв’ю із представниками румунської та угорської нацменшин, прихильниками неорусинства. У подальшому ці сюжети використовувались російською пропагандою для створення негативного медійного образу української влади. Це ще раз доводить, що Інтернет-середовище стало важливим напрямом російської гібридної агресії, і активно використовується Кремлем для маніпуляцій та інспірування конфліктів. Тому вкотре застерігаємо громадян критично ставитися до інформаційних вкидань та не піддаватись на зрежисовані в РФ провокації.

Geplaatst door Служба безпеки України op Dinsdag 22 januari 2019