Один з українських чиновників вирішив збанкрутувати велике підприємство, почавши витрачати гроші на всяку нісенітницю

Про це в програмі «Не добрий вечір» заявив її телеведучий Ігор Лесев, пише Рoliteka.

«Подивіться на цього красеня. Євген Кравцов. Глава Укрзалізниці. Ми про нього вже говорили. 32 роки. Юрист. Без інженерної та технічної освіти. В руках нічого важчого банана не тримав. Ідеальна кандидатура на посаду голови Укрзалізниці. Особливо, якщо завдання стоїть збанкрутити підприємство. Це той самий бородань, який найняв блогера за 740 тисяч гривень для розкрутки сторінки Укрзалізниці у Фейсбуці», – зазначив він.

У той же час Лесев запропонував називати речі своїми іменами, адже «цей щур нас з вами об'їдає».

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

«Хоча правильніше сформувати по-іншому. Це той самий хлопець, який витратив наші з вами 740 тисяч гривень на н*хер нікому непотрібне д*рьмо. І витратив дуже бездарно. Укрзалізниця у Фейсбуці має всього 35 тисяч передплатників. А по-друге, наші гроші були банально вкрадені. Щоб накрутити 35 тисяч передплатників, можна вкластися в штуку баксів. Це бюджет із запасом», — підкреслив він.

Неймовірна за своєю гидоти і тупості історія сталася в Донецькій області. Глава Донецької ОВГА Олександр Куць написав про те, як влада за бюджетні гроші купила великий будинок для багатодітної сім'ї переселенців з ОРДЛО. Начебто справа хороша. Але наші чиновники не були б самими собою, якби не вкрали навіть у такій ситуації».

«Проте, оголошення про продаж цього ж будинку досить швидко знайшлося в інтернеті. І там його ціна становила не 2, а 1,5 млн грн. Співпадають всі характеристики. Але головне — фото інтер'єру. На сторінці Куця викладені фотки з цього ж місця. Здається, хтось поживився за рахунок багатодітної сім'ї і привласнив собі 500 тисяч грн. А це фактично ціна ще одного будинку або квартири, яку можна було купити ще одній сім'ї».