Мешканці Львова скаржаться на нашестя щурів в будинках і квартирах. Зараз ми розберемося чому так багато з'явилося щурів і що з цим робити.

З чим пов'язано нашестя щурів?

В першу чергу, температура повітря. Коли на вулиці заморозки, щури та миші перебігають у теплі місця. А це підвали будинків, квартири, комори, магазини та інші приміщення, куди є доступ. Погодьтеся, що є багато парадних, де немає домофона. А це значить, що найчастіше двері відкриті. Щурам пробратися в будинок абсолютно нічого не варто. Так що подумайте над тим, щоб поставити на загальні вхідні двері домофон або стежте за тим, щоб двері завжди була закриті.

Якщо вже щур або миша забігла в будинок, то вона може пробратися і у вашу квартиру. Припустимо, хтось подзвонив вам у двері, ви відкрили, а тут щур раз і вже у вас вдома. Особливо небезпечно, коли у вас в квартирі є комора з консерваціями і якимись заготовками. Це справжній рай для гризунів. А також краще виносити сміття на вулицю.

Популярні новини зараз

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

У зимовий час не рекомендується купувати продукти в мішках. Так як вони містяться на складах, де швидше всього є гризуни. Миша може застрибнути в ту саму картоплю і в результаті ви принесете додому мішок з не дуже приємним "сюрпризом".

Не забувайте, що це все дуже серйозно. Так як гризуни приносять не тільки бруд, але ще й вірусні захворювання. Також вони можуть бути скажені, а наслідки цього ви й самі знаєте.

До речі, щури забігають в приміщення не тільки, щоб погрітися, але вони ще й розмножуються в теплі. Уявляєте, забіг в підвал один щур, а вибігло десять. Будьте пильні, адже це не жарти!

Що робити?

Якщо у вас нашестя щурів, звертайтеся до спеціалізованих установ. Де працюють кваліфіковані люди і вони знають, як потруїти щурів. Також обов'язково залиште заявку на сайті Львівської міської ради, а краще зателефонуйте і розкажіть про проблему.

Нагадаємо, у щурів є ментальна карта.

Як раніше повідомляв Знай.uа, лабораторні щури отримали підвищення.

Знай.uа писав, світу показали найбільшого щура.