Медобладнання для раннього виявлення та діагностики порушень слуху у дітей передали 3 жовтня представники благодійного фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча, засновниками якого є Нерсесян Амаля Саркісовна та Хідірян Самвел Оганесович, в Чернігівський міський пологовий будинок.

Це вже другий апарат, за півроку, подарований Благодійним Фондом імені Хідірян О.М. пологовим будинкам України. Перший апарат дістався Полтавському міському пологовому будинку №1 за підтримки Хідіряна Місака Оганесовича.

Сучасне обладнання - це так звані Wifi-принтер для фіксації діагностики патологій і скринінговий апарат для перевірки слуху. Вони допоможуть виявити будь-які проблеми вже на 5-му і навіть 3-му дні життя дитини.

Відповідно до вимоги Міністерства охорони здоров'я України аудіологічний скринінг (перевірку на виявлення порушень слуху) повинен пройти кожен новонароджений.

Апарати передали фахівцям пологового будинку Чернігівської міської ради в рамках програми фонду, з надання системної допомоги медичним та соціальним установам України.

Популярні новини зараз

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Показати ще

«Не дивлячись на обов'язкову вимогу МОЗ по первинної діагностики слуху у новонароджених, раніше, у нас не було такої можливості, - зазначив головний лікар пологового будинку Василь Гусак. - Керівництво благодійного фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча, пішло нам на зустріч в дійсно складній ситуації. З появою такого апарату робота наших медиків спроститься і стане більш якісною. Патології слуху дуже важливо виявити відразу, в перші дні життя малюка: чим раніше буде розпочато корекція, тим ефективніше інтеграція дитини в мовну середу, і в цілому його подальша соціальна адаптація».

Нехай ваші діти будуть здорові!

Робимо добрі справи разом!

http://homfund.com/uk/146