92 спікера, 4 потоки, мітапи, круглий стіл, стартап експо розберуть всі актуальні питання діджіталізаціі Вашого бізнесу і його розвитку. Провідні маркетологи і фахівці Діджитал дають чітке розуміння, як прокачати відділ маркетингу, щоб він був максимально ефективний в сьогоднішньому оцифрованному світі.

Показують, як використовувати сучасні технології тут і зараз.

Як з найбезглуздіших факапів зробити висновки і з тріумфом вийти на світовий ринок.

Як за 6 місяців стати лідером галузі, просуваючи інноваційний продукт.

Як використовувати технології стартапів в якості маркетингового інструменту розвитку бізнесу та особистих фінансів.

Як продати відчутний продукт за допомогою digital.

Про стратегічні і тактичні успіхи і помилки розповість Роман Гавриш, власник Цифрового агентства №1 за версією рекламодавця. Як створювати успішний контент, Ви дізнаєтеся з ряду доповідей, в т.ч. Тимура Ворони, власника MC Today і автора бізнес-бестселера "Стартап на мільйон", який летить до нас з Португалії.

Якщо Ви коли-небудь замислювалися над "пасивним доходом", Вам варто послухати керівника інноваційного центру Philip Morris International в Тель-Авіві Миколи Такзей і автора курсу "Гроші" Кіра Горшкова.

Так, всі спікери - зіркові. Питання, хто корисний саме Вам сьогодні.

Ви можете задати конкретні питання, які актуальні для розвитку Вашого бізнесу сьогодні, а ми перешлемо їх всім спікерам, котрі володіють експертизою в важливому для Вас питанні. Наші спікери готуються до виступу, і, чим більше буде прикладних запитів від Вас, тим більше будуть заточені доповіді саме під Ваші інтереси.

Якщо ви власник бізнесу, маркетолог, піарник, розробник, SMM-менеджер - ця конференція для вас. Якщо ви періодично замовляєте рекламу, або створюєте її, або відповідаєте за ефективність продажів - ця конференція для вас. Якщо ви початківець у сфері цифрового маркетингу або Діджитал - ця конференція для вас.

Ми не хочемо нудьгуючих осіб на UADIGITALS-2019. Тому даємо не тільки корисний актуальний контент, а й можливості. Кожен учасник за допомогою технології Meeting Point може організувати зустріч в рамках конференції, де презентує свій продукт, технологію, запитає поради або поділиться досвідом.

А для тих, хто любить і технології, і гаджети, буде багато цікавого: девайси VR, гіроскутери, трекери і інші технічні новинки.

Ознайомитися з програмою конференції та купити квиток можна на сайті організаторів.