Українці рознесли в пух і прах мобільного оператора "Київстар" та його політику щодо зміни тарифів. Особливо обурює користувачів те, що оператор не залишає вибору громадянам та самостійно закриває старі тарифи, встановлюючи на нові непідйомні суми.

Про таких випадок розповіла Юліанна Чубатенко на сторінці "Чорний список Одеса" у Facebook.

"...Роблять вони це досить витончено! Просто закривають твій діючий тариф і змушують абонента вибрати щось інше значно дорожче і на інших умовах, але знову-таки не про це! Отримавши повідомлення, що мій тариф закриється в період з 18.03-01.04 і мене автоматично переведуть на тариф (на 40 грн дорожче попереднього 115 грн/міс) - все звашивши, я подумала, що не має сенсу чекати 1-го квітня щоб переходити на новий тариф і втрачати півмісяця користування - перейду відразу по закінченню моєї абонентської плати. Отже...мій пакет закінчився 16.03, грошей на рахунку немає, тому я спокійно телефоную за номером 477*1 і подаю заявку на зміну потрібного мені тарифу по ціні 115 грн /міс, отримую відповідь, що моя заявка прийнята і що я можу протягом 6 днів поповнити свій рахунок, для того щоб тариф активувався. Чудово, думаю я!", - написала жінка.

гроші

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Показати ще


Через 2 години поповнюю рахунок на 115 грн, будучи впевненою, що тариф активується, навіть отримую смс що тариф успішно працює..хвилини і бонуси нараховані бла бла бла.. тільки вони не уточнюють який САМЕ тариф вони мені нарахували.
На наступний день, перевіряючи залишок моїх хвилин, смс, інтернет...я розумію що мене "кинули".

Жінка розповіла, що всі спроби додзвонитися оператору, успіхом не увінчалися.

"Додзвонитися оператору?! Мільйон спроб і всі вони безуспішні. Це не здійсненний квест?! Тобі просто повідомляють що всі лінії зайняті, мовляв, іди з роботом поспілкуватися і навіть не пропонують почекати, як раніше?! У мене питання до керівництва "Київстар" Олександра Комарова, ви там що - нас людей за скотів приймаєте?! Це що таке?! Ви косячите, ваша дебільна система дає збої, а я мало того, що не можу за свої ж гроші отримати необхідну послугу - так я ще й розібратися в цій ситуації, з вашої ласки, не можу!? Ви навіщо тоді займаєте не своє місце, якщо не в змозі налагодити систему фідбек?"

"Мало того, що не додзвонитися, мало того, що ви тарифи закриваєте і підвищуєте ціни як вам заманеться - так ви ще і стали недосяжними! Це говносервіс, говнокомпании Київстар! Олександр Комаров у вас такі ж методи роботи були в Казахстані? Ви вирішили і на українцях їх тепер випробувати?! Сьогодні вже середа 20 березня, заявка на послугу була подана ще в пн 18 -ого вранці і я продовжуючи дзвонити на 466 досі чую, що моя заявка,щоб її...досі обробляється!? щоб ви розуміли. у мене немає слів, залишилися одні емоції", - у відчаї пише українка.

Українці в коментарях також висловили своє обурення:

"Завжди користувалася Київстаром, але останнім часом суцільний смуток", - коментує Ірина Паромонова.

"Мене теж дивує той факт, що до реального оператора неможливо додзвонитися! Kyivstar, Мені абсолютно не підходить спілкування з роботом, поверніть живих людей! Думаю, це думка більшості абонентів!", - пише Ксенія Рошиор.

"Мені зі 135грн підняли до 175 грн на тих же умовах (абонент я з 2004р). і мене навіть не повідомили про зміни тарифного плану !!!", - написала Олександра Варда.

Нагадаємо, "Київстар" знову закриє ряд популярних тарифів.

Раніше "Знай.uа" писав, що українці повстали проти "тотального жлобства" "Київстар".

Також портал "Знай.uа" повідомляв, що "Київстар" своїми нововведеннями поставив на карту все.