Походження імені Дарина

Ім'я Дарина має кілька варіантів походження. За першою версією, ім'я Дарина - це жіночий варіант чоловічого давньоперсидського імені Дарій, яке походить від грецького Дарейос. У грецькій мові це ім'я стало транскрипцією перського чоловічого імені Дарайавауша, що означає «володар блага», іноді перекладають як «переможець».

За другою версією, ім'я Дарина має слов'янське коріння, є сучасною формою слов'янських імен Дарена, спорідненим ім'ям для імен Даролюба і Даромила, тому значення близьке до поняття «дар» - «подарунок, дарована».

Характер Дарини

Дарина – товариська і артистична дівчина. Вона флегматично і одночасно дуже збудлива. У цій жінці завжди буде трохи дитини. Дарина приваблює до себе людей, оскільки дуже легка в спілкуванні, не конфліктна і легко пристосовується до будь-яких умов. Вже в дитинстві Даша схоплює на льоту всю нову інформацію. Можливо, часом їй не вистачає працьовитості, однак це не робить її невдачливою. Дівчинка володіє смаком і фантазією, вона приваблива і цікава у спілкуванні. Дашу-дівчину всі без винятку називають яскравою особистістю, дівчиною з вогником всередині.

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

У своїх судженнях Даша спирається тільки на розум, оскільки інтуїції позбавлена зовсім. При цьому дівчина дуже високої думки про свої інтелектуальні здібності. Хоча вільне поводження Дарини може навести на думку про відсутність норм моралі, це не вірно. Насправді, це добра і хоробра людина, яка, не замислюючись, візьме на себе відповідальність за друга.

Можливий союз з: Олександр, Панас, Валентин, Євген, Микола, Іван, Сергій, Степан, Юрій, Платон.

Листівки і привітання з днем Дарини

Щоб у душі настало свято,
Треба зовсім не багато,
Рідних трішечки уваги,
Друзів та колег поваги,
До роботи чуть наснаги,
Хвильку часу на розваги,
В серці місце для кохання,
Грошей на усі бажання.
Тож бажаю все це мати,
Келиха з вином підняти,
Іменини в теплім колі,
Гарно святкувати!

***

Хай ангел тебе оберігає,
І в усьому допомагає,
Хай тобі Господь із неба,
Додає усе що треба.
Щоб ти добре серце мала,
І усім допомагала,
Розцвітала,багатіла,
І з роками молоділа.
Друзі щоб добра бажали,
На роботі поважали,
Щоби жити було мило,
Щоб завжди була щаслива!

***

Хай маленьке ангелятко,
Принесе любов у хатку,
Хай дитинку звеселяє,
Сон її охороняє,
У дитини нині свято-
Іменини ангеляти!
***
З іменинами вітаю!
Щастя, радості бажаю!
Будь весела наче пташка,
Працьовита, як мурашка,
Наче бджілка вмій крутитись,
Як метелик не журитись!
Будь прониклива, як мишка,
А живуча наче кішка,
Будь, як лялька симпатична,
Як калина довговічна,
Як та пава будь убрана,
Як лебідка будь кохана!