На Житомирщині розслідують вбивство 5-річної дитини. Припускають, що рештки дівчинки можуть знайти в річці, тому рятувальникам за допомогою техніки довелося змінити її рісло.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Житомирської області.

"Були виявлені та вилучені окремі фрагменти, які зовні подібні до кісток. Слідчі подали клопотання до суду, за ухвалою якого вилучене буде направлено на експертне дослідження. Його висновки засвідчать, чи належать знайдені фрагменти загиблій дитині", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що в Овруцькому районі Житомирської області батьки, які зловживали алкоголем, жорстоко вбили і спалили в печі тіло своєї маленької доньки, Даші Макарчук. За деякими даними, вона могла ще бути живою на той момент, але без свідомості, після чого батьки 10 місяців приховували цей факт і отримували грошову допомогу на виховання дитини.

Популярні новини зараз
Проблема дуже серйозна: письменниця звернулася до батьків російськомовних дітей ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії
Показати ще

Нагадаємо, що на Одещині мати холоднокровно розправилася з немовлям: це не вкладається в голові.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що кривава сутичка у Львові: імпульсивний пішохід ледь не відправив водія на той світ

Також портал "Знай.ua" інформував, що канцерогени, хімікати і хронічні хвороби: Кличко благословив завод, який труїть киян.