У Донецькій області пройшли змагання на найкращий танковий екіпаж. Потужні бойові машини вражали своєю міццю, бо на вигляд, як звірі.

Учасники змагалися за першість в подоланні смуги перешкод. Вона включала практичне відпрацювання вогневої, тактичної, інженерної підготовки, підготовки з радіаційного, хімічного та біологічного захисту. Також відпрацювали деякі спеціальні елементи - завантаження і розвантаження боєприпасів, евакуація пораненого члена екіпажу і надання домедичної допомоги. Про це повідомили у Міністерстві оборони.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Навчання проходили в умовах, максимально наближених до бойових.

Популярні новини зараз
Збито 5 з 37 ракет: експерт пояснив, чому ворожі атаки досягають цілі Тисячі пенсіонерів залишаться без виплат: стареньких попередили В Україну суне потепління до +22, діставайте футболки: синоптик назвав точні дати "бабиного літа" Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону
Показати ще

Першість серед п'яти команд-учасниць завоював екіпаж танка 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Наразі бойова машина виконує завдання в районі проведення операції об'єднаних сил на Донбасі.

Нагадаємо, українські герої знищили ворожу техніку разом з бойовиками: перемололи окупантів, як горох.

Як повідомляв раніше Знай.ua, співробітники Служби безпеки України викрили банду пропагандистів, які ормували так звані "паспорти регіонів" та активно вели агітацію в соцмережах. Всі ці дії наносили шкоду безпеці країни.

Також портал Знай.ua писав, що Українські герої за крок від перемоги, рідну землю виривають по клаптику.