Бабуся 5-річного Кирила Тлявова, у вбивстві якого підозрюють двох вже екс-співробітників поліції, заявила, що Державне бюро розслідувань не реагує на її запити щодо ходу розслідування. Родина у відчаї звернулась до президента України Володимира Зеленського з проханням забезпечити належне розслідування справи. Наразі люди не задоволені діями слідчих.

Сьогодні під час прес-конференції 26 червня бабуся хлопчика Олександра Тлявова заявила, що ДБР не відповідає на її запити щодо затриманих. У справі, як вважає родина, мають бути притягнуті більше людей.

"У мене неоднозначне ставлення до розслідування. Я їм постійно дзвоню, але ніякої реакції на мої дзвінки, щоб мене прийняли в ДБР. Вони посилаються, що я їм заважаю. Один раз я туди попала. Слідчий мені сказав: "А вам буде легше, щоб вони усі четверо сиділи?". ДБР на мої звернення не реагує. Вони мене за плечі відганяють, щоб я була відсутня при жодному експерименті", - заявила вона.

Адвокат родини Андрій Левковець зазначає, що ДБР ігнорує 15 клопотань про проведення тих чи інших слідчих дій про повідомлення підозри та допитів.

"Ми звертаємось до президента України з проханням і вимогою забезпечити дотримання Конституційних прав сім’ї Тлявових щодо справедливого суду та розслідування. Ми не просимо президента тиснути на правоохоронні органи, проте ми просимо забезпечити належне функціонування системи", - сказав адвокат. 

Як повідомлялося, 31 травня Переяслав-Хмельницький (Київська обл) сколихнула страшна новина. Маленького хлопчика відвезли до лікарні і як пізніше виявилось, з кульовим пораненням в голову. Це поранення стало фатальним для 5-річної дитини, за кілька діб Кирило помер, не приходячи до тями.

Основна версія слідства - дитину випадково поранили працівники поліції, які в нетверезому стані в неробочий час.

Нагадаємо, правоохоронці повністю розкрили хронологію подій в той день, коли смертельно поранили п'ятирічного Кирила.

Як повідомляв портал Знай.uа, убивство 5-річного Кирила: Дмитро Комаров потужно звернувся до Зеленського.

Також портал Знай.uа писав, "Кирюшо, не вмирай!": близькі розповіли про останні хвилини застреленого копами хлопчика.