3-го липня 2019 року за позовом Сергія Коровченка Окружний адміністративний суд Києва виніс переможне рішення на користь громади. Наказ Міністерства інфраструктури, відповідно до якого у селах Чернігівщини закривалися стаціонарні поштові відділення скасовано.

«У нової влади не буде іншого шляху, окрім як виконати рішення і повернути людям можливість користуватися послугами зв’язку. Робота стаціонарних поштових відділень має бути відновлена. Влада має служити людям», - прокоментував Сергій Коровченко.

З першого дня, коли влада вирішила закрити стаціонарні поштові відділення, в рамках реформи, Коровченко став на захист простих людей.

«Закриття пошти - це знищення села. Прикро, що ніхто, крім нашої команди та діючих депутатів абсолютно нічого не робили, аби захистити простих людей. Вони лише спостерігали, як одне за одним на селі закриваються поштові відділення, а наші дідусі і бабусі лишаються без можливості отримати вчасно газету, пенсію, сплатити комунальні. Тому з першого дня від початку закриття пошти, ми почали боротьбу. Зібрали більше 50 тисяч підписів, зареєстрували проект закону про заборону закриття, та постанову про звільнення керівника Укрпошти, а також пікетували Кабмін. А сьогодні отримали надважливу перемогу у суді. Тож тепер потрібно контролювати, аби вже нова влада виконала це рішення», - зазначив він.

Популярні новини зараз

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Окружний адміністративний суд Києва вирішив визнати протиправним та нечинним наказ Міністерства інфраструктури України №442 від 14 грудня 2017 року «Про затвердження Стратегічного плану розвитку публічного акціонерного товариства «Укрпошта» на період до 2021 року в частині затвердження мобільних відділень в селах з населенням менше 2000 жителів. А також зобов’язати Міністерство інфраструктури України вчинити дії щодо відновлення роботи стаціонарних відділень поштового зв’язку АТ «Укрпошта», замінених пересувними відділенями поштового зв’язку на виконання наказу №442 від 14 грудня 2017 року «Про затвердження Стратегічного плану розвитку публічного акціонерного товариства «Укрпошта».