В рамках позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради триває голосування на виборчих дільницях у районі проведення Операції об'єднаних сил. Про це повідомляє прес-служба ООС на офіційній сторінці в Facebook.

Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Своїм правом на дільницях для голосування скористалися військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань України, які задіяні в проведенні Операції Об'єднаних сил.

У цілому, в Донецькій і Луганській областях військові голосують у 211 виборчих дільницях у 18 виборчих округах.

Популярні новини зараз

Колишній Лорак Мурат показав трепетне фото з коханою: "Сім'я"

Каменських із колишнім потрапили у ДТП: життя розділилося на "до" та "після"

Аліна Гросу приголомшила зізнанням про вагітність, вже зовсім скоро: "Хочемо трьох"

ПриватБанк перестав працювати: дісталося кожному клієнту, термінова заява

Показати ще

Командування Об'єднаних сил та командири оперативно-тактичних сил і військових частин заздалегідь проїли значну частину організаційної роботи для того, щоб всі військовослужбовці скористалися своїм конституційним правом участі у виборчому процесі.

Так, були опрацьовані питання тимчасової заміни військовослужбовців на бойовому чергуванні, організована транспортування військовослужбовців у райони розміщення виборчих дільниць.

Військовослужбовці Об'єднаних сил активно беруть участь у виборчому процесі

В районі проведення Операції об'єднаних сил триває голосування на виборчих дільницях у рамках позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України. Своїм виборчим правом на дільницях для голосування користуються військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань України, що залучені до проведення операції Об'єднаних сил. Загалом, у Донецькій та Луганській областях, військові голосують на 211 виборчих дільницях у 18 виборчих округах. Для того, щоби усі військовослужбовці скористались своїм конституційним правом участі у виборчому процесі, командуванням Об'єднаних сил, а також командирами оперативно-тактичних угруповань та військових частин було завчасно проведено значну організаційну роботу. Зокрема, було опрацьовано питання тимчасової заміни військовослужбовців на бойовому чергуванні, організовано транспортування військовослужбовців в райони розміщення виборчих дільниць тощо. #ООС #Операція_ОС

Geplaatst door Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation op Zondag 21 juli 2019

Нагадаємо, Кучма "поставив галочку", і звернувся до Зеленському з важливою проханням.

Як повідомляв Знай. ua, як голосували Притула, продюсер Лорак, Кошовий, Бурмака та інші зірки.

Також Знай. ua писав, що львів'янам пропонують голосувати без паспорта.