У Міносвіти зробили відповідну заяву. Стало відомо, навчання на яких спеціальностях стане дорожче.

Новину передає «Преса України».

Міністерство освіти і науки планує підняти ціни за контрактне навчання. А саме з 2020 року. Отже, якщо на реалізацію данного рішення Кабмін дасть добро, нововведення зразу вступить в силу.

Навчання контрактників у державних навчальних закладах має зрости в середньому на 10-25% від поточної.

Стало відомо, що платити більше доведеться не за всі 120 спеціальностей, ціни планують підвищити лише на 31 спеціальність зі всіх можливих. Серед переліку можна спростерігати такі, як: «Філологія», «Економіка», «Політологія», «Психологія», «Соціологія», «Журналістика», «Менеджмент», «Маркетинг», «Облік та оподаткування», «Право», «Міжнародні відносини», «Медицина», «Ветеринарія».

Популярні новини зараз
Після окупації росія почала анексію Маріуполя - у путіна висунули божевільний план Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Ннагадаємо, У Харкові ТЦ спалахнув, як свічка: людей виносили на руках, - кадри з самого пекла

Як раніше повідомляв Знай.ua, Вступна кампанія 2019 у розпалі: абітурієнти отримали термінове повідомлення про бюджетні місця

Раніше портал Знай.ua писав, Обходять десятою дорогою: які спеціальності скоро щезнуть у наших вишах