Міністерство фінансів у своєму макроекономічному дослідженні з відсиланням на Мінсоцполітики передбачає, що за підсумками 2018 року за кордоном перебувало близько 3,2 млн робочих-трудових мігрантів, що загалом становить близько 18% усього економічно активного населення України, в основному віку 15-70 років, таку кількість робочих мігрантів велика цифра для українців.

Як зазначено, за рахунок міграції робочої сили за кордон це сприяло зменшенню безробіття в Україні. У червні 2019 кількість безробітних скоротилася на 5,5%, а кількість безробітних, що претендують на одну вакансію скоротилося до 3 чоловік - це найнижчий показник за останні роки в Україні.

До того ж високі темпи трудової міграції сприяли зростання рівня зарплат в Україні. Так, у травні 2019 швидкість зростання зарплати зросла до 7% (порівняно з травнем попереднього року) у результаті того, що тепер українські предпринематели змушені конкурувати з європейськими фірмами за робочу силу.

Нагадаємо, на футбольному матчі "Динамо-Шахтар" помітили одного з фігурантів у скандальній справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще


Як повідомляв раніше Знай.uа, сепаратисти порушили режим тиші.


Також Знай.uа писав про те, що Ломаченко тонко натякнув Кемпбеллу, що змагатися з ним немає сенсу