Неприємний нцидент стався сьогодні вночі, на ЖД Запоріжжя-1.

Так, провідники одного з поїздів ганяли бабусю з вагона у вагон, а після просто вигнали її, мотивувавши тим, що від неї неприємно пахне.

Із вагона поїзда провідники вигнали стареньку.

Жінка не витримавши стала кричати, що вони знущаються над нею і від неї не тхне. Однак, провідникам було абсолютно все одно на її слова.

Молода пара, яка їхала в тому ж потязі узяла бабусю в своє купе, "під свою відповідальність". І тільки так пенсіонерка змогла зайняти своє місце.

Від бабусі смердить: так мотивували свої дії провідники.

Популярні новини зараз
Українцям подарують безкоштовну розмитнення, але лише один раз і не всім: кому пощастило "Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші
Показати ще

Нагадаємо, у Києві жорстко покарали чоловіка, який з незрозумілих причин громив припарковані автомобілі. Його ім'я невідоме.

Як повідомляв Знай.иа, у Міністерстві закордонних справ попереджають українців у Греції обмежити пересування у певних районах.

Знай.иа писав, що в Австралії несподівано змінилася погода. Так, у частині південних регіонах країни випав найбільший за останні 20 років сніг.