У глиняному кар'єрі на Вінниччині, знайшли кістки гігантської тварини, вік яких сягає щонайменше 18 тисяч років. Місцеві краєзнавці гадають, що останки належать вимерлому виду шерстистих носорогів.

Сільський голова села Гопчиця  Роман Прилуцький, розповів, що кістки лежали на глибині шести метрів і виявили їх трактористи, які брали глину для цегельного заводу. Величезні кістки одразу ж передали в сільський музей, а краєзнавці почали радитися з археологами і вченими.

Директор музею Михайло Петренко розповів:

"Приблизний вік цих кісток – 25-18 тисяч років. Він від трьох з половиною метрів у висоту був, до чотирьох метрів у довжину". 

Популярні новини зараз

Доброта цих знаків Зодіаку ллється просто з серця: знайди своє, і не відпускай

Молода матуся народжує як конвеєр, чітко за місяць: світ в шоці від феноменального явища, фото

Головне за ніч: львівська авіакатастрофа, попередження Зеленського та "Майдан" під носом Путіна

"Головна зрада герпесу": Супрун дала лайфхаки, як уникнути вірусу

Показати ще

Краєзнавці припустили, що саме тут жило стадо цих носорогів, адже схожі кістки тут знаходили завжди. Але такі великі – вперше.

Знахідка всерйоз зацікавила краєзнавців, але грошей на розкопки у місцевих немає. У селі припускають, що під землею є цілий скелет шерстистого носорога, і запрошують археологів та вчених, щоб його відкопати.

Як повідомляв Знай.ua, археологи натрапили на кістки рідкісного гіганта

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що у Польщі під час археологічних розкопок виявили близько тисячі монет під церквою апостола Андрія Первозванного в Барчево на північному сході Польщі.

Схожу новину Знай.ua розповідав, у Данії  вчені знайшли найстаріше хребетне на планеті - гренландську акулу.