Вчора 15 серпня у Якушинцях біля Вінниці спалахнув житловий будинок. Люди з жахом вистрибували з будинку.

У прес-службі ГУ ДСНС у Вінницькій області, повідомили, що загоряння сталося близько 23:00 години. Вінничани залишились без даху над головою.

«На місце виклику одразу було направлено рятувальників Аварійно-рятувального загону. О 23:17 пожежу локалізовано, а о 23:27 ліквідовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено шиферне перекриття будівлі на площі 60 кв.м та домашні речі», - йдеться у повідомленні ГУ ДСНС.

Причини пожежі наразі не відомі, на місці події ведеться розслідування.

Як повідомляв Знай.ua багатодітній вдові героя АТО на Львівщині спалили дім.

Популярні новини зараз
100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців "Мета – добити до березня": експерт назвав місто, яке рф планує "розбомбити" Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua опублікуваав інформацію, що Нотр-Дам руйнується на очах: Париж зробив тривожну заяву.

Також Знай.ua розповів про трагедію, яка сталася у Києві біля станції метро "Лісова", маршрутка спалахнула через коктейль Молотова, який кинули в салон.