У Росії з колонії загального режиму пропав український політв'язень Володимир Балух, засуджений за нібито незаконне зберігання зброї в своєму будинку в Криму.

Де знаходиться український політв'язень - невідомо навіть його адвокату, Дмитру Дінзе. Раніше Балух перебував в колонії в місті Торжок Тверської області.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Його правозахисник повідомив в Facebook, що Балух міг бути етапований до Москви.

"У СІЗО 2 Бутирка Балуха В.Г. немає. Продовжуємо пошуки, не все так просто. Є тільки неперевірена і непідтверджена інформація, що він виїхав до Москви", - написав Дмитро Дінзе.

Популярні новини зараз

У Путіна вирішили "ліквідувати" Крим: мережа палає через нечуваний маразм

Курс долара на 17 вересня сильно стривожить українців

Страшна хвороба забрала життя зірки серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210": приховував навіть від друзів

Українським пенсіонерам відкрили друге дихання: хто має шанс отримати доплату

Показати ще

В СИЗО 2 Бутырка Балуха В.Г. нет. Продолжаем поиски, не все так просто. Есть только непроверенная и неподтвержденная...

Geplaatst door Дмитрий Динзе op Maandag 19 augustus 2019

У той же час інший український політв’язень Микола Карпюк "вибув" з російської в’язниці "Володимирський централ".

Саме так пояснили повторне повернення посилки його адвокату Олексію Баранівському.

29 липня Карпюку не видали посилку від Барановського – нібито через те, що занадто багато важилла. Адвокат зменшив вагу посилки з 27 до 19 кг. Проте 19 серпня вона знову повернулася в зв’язку з тим, що "адресат вибув".

За словами адвоката, Карпюк міг "вибути" з тієї ж причини, що і політв’язень Володимир Балух. Правозахисник не виключає, що найближчим часом з Росії в Україну можуть повернутися деякі українські політв’язні.

"Можна було б подумати, що Балуха просто переводять в іншу колонію, але справа в тому, що в кінці минулого тижня з Володимирського централу пропав мій підзахисний Микола Карпюк. Посилка, відправлена ​​йому минулого тижня, повернулася мені назад з позначкою "адресат відсутній", а це означає що їх обох забрали з "насиджених місць" приблизно в один час, і це викликає стриманий оптимізм", - зазначив адвокат.

Украинский политзаключенный Николай Карпюк "выбыл" из российской тюрьмы "Владимирский централ". Так объяснили повторное...

Geplaatst door Aleksey Baranovskiy op Maandag 19 augustus 2019