До поліції у Вінниці звернулися налякані батьки неповнолітньої 15-ти річної дівчини, яка не повернулася додому непередодні ввечері.

“Про зникнення своєї доньки батьки повідомили лише наступного дня, через 15 годин після зникнення - розповідають у Вінницькій поліції, - та вже за дві години неповнолітню розшукали в іншому селі.

Зникла вирішила залишитися у друзів в одному з сіл Ямпільського району, проте повідомити про своє рішення батьків не вважала за потрібне.

Представники відділу ювенальної поліції провели профілактичні бесіди з батьками та юною втікачкою, попереджаючи про відповідальність та наслідки такої поведінки.

Як повідомляв Знай.ua, у Львові рідні розшукують жінку, яку бачили ще в 2011 році.

Популярні новини зараз
Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва
Показати ще

Нагадаємо, нещодавно Знай.ua розповідав, що у Мелітополі зникла дівчина.

Портал Знай.ua повідомляв, що поліція шукає дівчинку, яка 5 днів назад зникла під Києвом.