Двом працівникам освіти з Вінниці президент Зеленський присвоїв нові звання. Заслуженного працівника освіти та діяча наук України оримали Олександр Сусков та Володимир Дубовий, відповідноє.

В указі Президента України зазначено:

«За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Присвоїти почесні звання: «Заслужений працівник освіти України»

Сускову Олександру Віталійовичу - майстрові виробничого навчання державного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти № 1 м.Вінниці»

Популярні новини зараз
Аліна Гросу вже готує собі заміну? Співачка показала ту, чий спів вразить кожного Головне за ніч: план втечі окупантів, надбавка для пенсіонерів, нові ціни на продукти та одкровення мами Лізи, яка загинула у Вінниці 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти" Зірка "Сватів" Анна Кошмал вперше з початку війни особисто звернулася за допомогою до українців: "Немає іншого виходу"
Показати ще

«Заслужений діяч науки і техніки України»

Дубовому Володимиру Михайловичу - завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професору».

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що з 1 вересня 2019 року батьки українських школярів зможуть використовувати всі види індивідуальної форми навчання, а саме сімейна (домашня) освіта, екстернат або педагогічний патронаж.

Портал Знай.ua розповідав як п'ятирічна школярка Люсі стала знаменитістю, після опублікованих її мамою фотографій "до" і "після" уроків на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як повідомляв Знай.ua нова пропозиція чиновників наробила галасу на всю країну: "Школи закрити, вчителів розігнати".