З метою спрощення порядку призначення житлових субсидій уряд кілька разів на рік змінює закон

В результаті страждають прості українці, які не бачать ніякого спрощення в отриманні знижки від держави. У 2015 році зміни вносилися 6 разів, у 2016-м — 3, у 2017 — 4, 2018-м — 5 раз, в поточному — вже двічі, повідомляє Politeka.

За словами експерта, в результаті таких маніпуляцій з боку уряду скромний на перших порах документ перетворився нині в сложночитаемого монстра, який займає в еквіваленті 38 сторінок друкованого тексту:

«Те, що раніше було зрозуміло кожному пересічному громадянинові, тепер перетворилося в казуїстику, доступну для розуміння хіба що досвідченому юристу. Не кажучи вже про час, необхідний хоча б для вдумливого прочитання цього документа, — відзначає експерт. Зрозуміло, що спрощенням тут і не пахне. Мова, швидше, про те, щоб відсікти, тих громадян, які в субсидії насправді не потребують, і таким чином заощадити державні фінанси. У всякому разі, хочеться вірити, що саме так і справа. Але тільки практика показує, що гладко виходить не завжди», — стверджує експерт.

Популярні новини зараз
Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців По 16 тисяч в одні руки: хто з українців може отримати допомогу
Показати ще

Нагадаємо, у Києві відкриють новий міст: де він знаходиться і як виглядає, фото.


Як повідомляв раніше Знай.uа, киян різко позбавили міської електрички.


Також Знай.uа писав про те, що Супрун та її заступники покидають свої посади в МОЗ.