Командир рейдового буксиру "Яни Капу" Олег Мельничук, звільнений з путінського полону 7 вересня, розповів про відважного 25-го члена екіпажу – пса Джессі, якого повернули Україні наприкінці липня. Під час захоплення Джессі вкусила одного із ФСБесівців за ногу.

Про це Олег Мельничук розповів під час прессконференції 12 вересня.

"Цікаве було, коли співробітники, силовики РФ зібрались у мене в каюті, у командира рейдового буксира "Яни Капу", собака перебувала там, ховалась. Вона була там і вони не знали. Сиділи-сиділи і вона схопила одного за штани, вкусила. Ось така історія. Вона напевно зрозуміла хто і що, і почала діяти як потрібно", - зазначив Мельничук.

За його словами, про собаку на борту піклувався механік Сергій Чуліба. Коли моряків було захоплено в полон, то російські спецслужбовці всерйоз цікавились у них, куди подівся 25-й член екіпажу.

Популярні новини зараз
ЗСУ показали росіянам, як використовують трофейну техніку проти окупантів: "Вже згодився" Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Зустріч путіна з Жириновським і Кобзоном вже намічена, українці радіють: "Боже, зроби цій скотині чисту дорогу" Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми
Показати ще

"Потім мені сказали, що обміняли вже одного військовополоненого, я не зрозумів спочатку хто, мені показують, що віддали собаку. Я вже зрозумів, що все, наступною буде наша черга, що якщо собаку віддали, першого військовополоненого, 25-го члена екіпажу, зрозумів, що Україна за нас всіх бореться і що ми повернемося", - наостанок додав він.

Нагадаємо, вірний член екіпажу "Яни Капу" пес Джессі повернувся додому.