Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг почнеться з 1 жовтня 2019 року. Про це повідомляє Мінсоцполітики.

Платежі за комунальні послуги українці отримуватимуть без урахування знижки, а держава буде відшкодовувати їм субсидію готівкою. Якщо після оплати рахунків у людини ще залишаються кошти (заощадили електроенергію чи воду), то їх можна витратити на власний розсуд.

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій готівковій формі за заявою пільговика на рахунок користувача в АТ "Ощадбанк".

Субсидії
Субсидії

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. З цією метою Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, які поступатимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Потім кошти переказуватимуть на рахунки управителів, об'єднань, виконавців комунальних послуг.

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Юлія Тимошенко пояснила, чому змінила зачіску: "Волосся заважає в бою" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

оформлення субсидій
оформлення субсидій

Щоб перевірити себе у реєстрі пільговиків, потрібно звернутися в управління праці та соціального захисту районних адміністрацій.

При собі необхідно мати оригінали таких документів:

  • паспорт пільговика та членів сім'ї пільговика (на яких поширюються пільги з оплати житлово-комунальних послуг) включаючи дітей, яким виповнилось 14 років;
  • свідоцтва про народження дітей (у віці до 14 років);
  • реєстраційний номер платника податку-пільговика та членів сім'ї пільговика;
  • посвідчення, що дає право на пільги;
  • квитанції по оплаті житлово-комунальних послуг за останній місяць по всіх послугах;
    інформація про мобільний телефон пільговика.

Кошти зі своїх рахунків пільговики зможуть зняти у будь-який час.

Нагадаємо, кияни підуть на роботу брудними: хто на добу залишиться без води, адреси.

Як повідомляв раніше Знай.ua, франківчани, всі - за субсидіями: як отримати комунальну знижку.

Також Знай.ua писав про те, що субсидії не для всіх: у Запоріжжі комунальні знижки будуть нараховувати по-новому.