Стало відомо, яку заробітну плату хочуть отримувати українці. Про це повідомляється в опитуванні Research & Branding Group.

Так, громадяни України в середньому хочуть отримувати заробітну плату в 19275 гривень. Це саме та сума, яка задовольнила б фінансові потреби жителів.

До того ж, дана сума піднялася майже на 5 тисяч гривень з лютого минулого року. Однак ці цифри цілком можна порівняти із збільшенням середньої зарплати - за цей період вона зросла на 37%.

Слід зазначити, що згідно з цим опитуванням, зарплати вистачає кожному п'ятому респонденту, до того ж не вистачає заробітку 78% працюючим громадянам України.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці "прощаються" з Притулою, обстріл противників Лукашенка і 4 тисячі поборів до ПФУ з кожного українця

Як виявити небезпечну пальмову олію в сметані, сирі та морозиві: провокує атеросклероз і онкологію

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Зеленський попередив українців про неминучу небезпеку: гинутимуть по 40-50 осіб на день

Показати ще

Нагадаємо, що український уряд незабаром візьме абсолютно всіх одержувачів держдопомоги під жорсткий контроль.

Як повідомляв портал Знай.ua, до грудня 2019 року в Україні збираються провести індексацію зарплат. Закон "Про індексацію грошових доходів населення" діє ще з 3 липня 1991 року.

Також портал Знай.ua писав, що у Києві є деякі професії, які гідно оплачуються. Зокрема, найвищі зарплати в Києві в топ-менеджерів, керівників вищої ланки (більш 22 300 гривень) і фахівців по нерухомості (понад 20 тисяч гривень).