Експерти прогнозують, що вже за 5-10 років електромобілі очолять рейтинг популярності серед населення України. Так, вони будуть користуватися більшим попитом, ніж авто, що були у вжитку.

Про це заявили аналітики Bloomberg.

Тріумф електромобілів буде пов'язаний із здешевленням виробництва акумуляторних батарей, в результаті чого вартість електромобілів знизиться до рівня класичних авто. У підсумку це призведе до розширення ринкової частки таких авто до 57% від світового рівня до 2040 року. Однак в Україні глобальний тренд може видозмінитися.

Електрокар
Електрокар

Зараз в Україні немає розробленої та діючої державної програми, яка б стимулювала людей до користування елекрокарами.Однак навіть щедрі субсидії не гарантують успіху таких авто у разі неправильно встановлених параметрів. Так, у Данії, де податкові преференції при купівлі $30 тис. електромобіля стали найвищими у світі, дійшовши до рівня в $31 тис., зростання продажів тільки сповільнилося.

Популярні новини зараз

В Україні різко зміняться ціни на "зимову" комуналку: що приготували "слуги народу" простим громадянам

Пугачова гучно зганьбилася на очах у мільйонів: "Народ за дурнів тримає...", відео

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Українці починають частіше купувати електричні авто. Так, у 2019 було придбано близько 5000 таких електрокарів. Водночас, без додаткових заходів, які змушують водіїв відмовлятися від паливних авто, український ринок не показує бурхливого зростання.

електромобілі
електромобілі

Зараз українці переважно користуються авто, що були у вжитку за кордоном. Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко у свою чергу вважає, що завдяки безвізу і відтоку українських громадян за роботою в країни ЄС, вартість ремонту старого авто стає все більш високою, що нівелює вигоду від володіння ним. Тому попит на електромобілі буде зростати.

Нагадаємо, що рекордне "бабине літо" у жовтні: синоптик вразив прогнозом погоди, такого не було з позаминулого століття.

Як повідомляв Знай.uа, скільки українців працюють після виходу на пенсію: цифри говорять самі за себе, до "покращення" ще далеко.

Також портал Знай.uа писав, українцям проведуть індексацію доходів: хто отримає більше вже в жовтні.