Погана якість питної води із крана викликає потребу споживачів купувати її. Сьогодні бутильовану воду купують не тільки ті люди, які ведуть здоровий спосіб життя. Багато українців віддають перевагу питній воді з доставкою додому або у офіс. Адже це, перш за все, - здоров'я, комфорт і можливість вживати чисту цілющу рідину, не проявляючи при цьому практично ніяких зусиль.

У чому переваги бутильованої води?

Бутильована вода сьогодні є у багатьох будинках, квартирах, школах, офісах. Люди, які вже звикли замовляти її, не можуть відмовитися від подібного «блага». І продовжують купувати у приватному порядку.

Про те, яка погана водопровідна вода, напевно, знають навіть діти. Для того, щоб замовити чисту бутильовану воду, досить здійснити дзвінок. І протягом певного часу постачальник доставить живлющу вологу за вказаною адресою.

Чиста цілюща волога потрібна усім без винятку: і дорослим, і дітям. Так чому б не замовити доставку бутильованої, знаючи про її переваги? Сьогодні можна виділити 7 основних достоїнств бутильованої води:

 • Вода бере участь в утворенні нових клітин та повноцінному функціонування організму.
 • Цілюща волога сприяє розчиненню та виведенню токсинів із організму.
 • Вода захищає суглоби від передчасного зносу, оскільки бере участь у їх «мастилі».
 • Цілюща рідина покращує метаболізм та зменшує апетит.
 • Вода регенерує пошкоджені клітини й відновлює їх.
 • Вживання певної норми рідини позитивно впливає на стан шкіри і уповільнює старіння організму.
 • Вода - це будівельний матеріал як м'язів, так і кісток.

Ось чому спортсмени та люди, які ведуть здоровий спосіб життя, віддають перевагу виключно чистій воді. Ми усі повинні дбати сьогодні про стан нашого здоров'я. Якість вживаної нами води у першу чергу впливає на стан шкіри. А потім - всього організму в цілому.

Популярні новини зараз

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Швидка доставка питної води

Крім якості води, усі ми розуміємо, що при доставці бутильованої не потрібно буде стояти у чергах та тягнути важкості. І навіть у разі, якщо є автівка, наявність кулера удома чи офісі - це набагато зручніше й комфортніше.

Яку воду краще купити: бутильовану чи мінералізовану?

Споживачі звертають у першу чергу увагу на вартість цілющої вологи. У цілому на ціну впливають два основні фактори: чи використовується централізоване джерело із додатковим очищенням фільтрами або вона береться із підземних вод.

Більшість споживачів вважають, що краще віддавати перевагу природній воді, видобутій із артезіанських свердловин. Вони упевнені, що така цілюща волога здатна наситити організм корисними речовинами та мікроелементами.

Деякі люди віддають перевагу мінеральній воді, у складі якої є магній, залізо, цинк або інші насичені речовини. Однак тут варто відзначити, що таку воду пити постійно не бажано. Вона допустима лише у розумних межах.

Наприклад, якщо допустима норма води на дорослу людину на день становить у середньому 1,5-2 літра, то у разі вживання рідини із насиченими речовинами корисним буде лише її незначна кількість. У великих об’ємах її можна вживати тільки за рекомендацією лікаря.

Тож за краще усе ж таки замовляти доставку бутильованої очищеної води. При цьому інколи не нехтувати й мінералізованою. Та вживати її іноді у невеликих кількостях для заповнення організму джерелом корисних речовин.

Чому варто віддавати перевагу бутильованій воді?

Сьогодні цілком резонно замовляти бутильовану воду, а не тягнути її самому. Доставка питної води у оселю або офіс виключає вчинення рутинних походів по магазинах або супермаркетах. Це досить зручна та недорога послуга на сьогоднішній день.

Основна причина вигоди придбання води у бутлі - це, перш за все, гарна якість та доступна ціна. Її вартість у рази менша, ніж купленої у супермаркеті. І все тому, що в ціну бутильованої не входить оренда, зарплата десяткам співробітникам, ремонт та інші витрати постачальника.

Однак зручність замовлення бутильованої води полягає не тільки у економії коштів, а й у власному комфорті. У разі доставки води можна буде не думати про те, що доведеться самому тягнути тягар.

Швидка доставка питної води

Крім цього, безсумнівний плюс - економія вашого дорогоцінного часу. Не потрібно стояти у чергах, йти до супермаркету, намагатися донести тяжкість. Усе це вже залишилося у минулому. Тепер свіжа вода із доставкою у офіс, школу або дім стала дуже популярною.

Та й оформити замовлення абсолютно просто. Для початку оберіть компанію, із якою хочете співпрацювати. І при необхідності поповнення водного запасу просто наберіть потрібний номер. Можна також заповнювати форму зворотного зв'язку.

Які ціни на бутильовану воду в Україні?

Робота із доставки води сьогодні конкурентна. І деякі компанії дарують новим клієнтам приємні бонуси. Можуть надавати при першому замовленні істотні знижки, акції або пропонують невеличкий презент.

Наприклад, ТМ «Аляска» пропонує наступну акцію для нових клієнтів. При замовленні від двох бутлів один можна буде купити всього за 3 гривні. «Хвилина здоров'я» проводить акції для шкіл та навчальних закладів. При першому замовленні на два бутлі води споживачі отримують знижку в розмірі 25%.

Інші торговельні марки пропонують 10% знижки за кожні 10 хвилин запізнення тощо. Тобто кожен бренд намагається зацікавити чимось споживача, щоб очищену воду брали саме у нього.

Але, перш ніж замовити й насолоджуватися бутильованою безпечною водою, варто оплатити вартість бутля. Врахуйте, що вона залишиться у вас. І згодом вам будуть просто привозити та замінювати порожню пляшку на заповнену чистою водою.

Швидка доставка питної води

Ємність бутлі становить 18,9 літрів. Найчастіше компанії пропонують заплатити за порожню пляшку. А потім ви вже платите тільки за воду та її доставку. Середня вартість порожньої бутлі при первісному замовленні - 150-180 грн.

Щоб отримати на дім чи офіс рідину без зайвого клопоту, необхідно оплатити вартість не тільки бутлі, а й помпи, роздавальника, при необхідності - диспансеру. Середня ціна помпи по Україні: від 80 грн. до 110 грн. Ціни на роздавальники для води варіюються у середньому від 270 до 370 грн. Диспенсер пропонують у межах 225-300 грн.

ТМ «Моршинська», «Срібна», «Аква», «Оболонь», «Аляска», «Миргородська» та багато інших пропонують сьогодні високу ступінь очищення. Звичайно ж, розібратися у всьому цьому розмаїтті споживачеві не так вже й просто.

Але це питання цілком вирішуване, якщо ви врахуєте рівень фільтрації системи, чи є додаткове насичення рідини киснем із метою усунення заліза. У результаті споживач зможе отримати чисту воду без проблем.

Навіщо замовляти доставку води у офіс чи школу?

Як правило, вода - це збалансований склад для організму людини, це запорука здоров'я та гарної працездатності. Рідина гарної якості стабілізує роботу всього організму в цілому.

Викладачі та підприємці, які дбають про збалансований питний режим для учнів та співробітників, розуміють, що чиста й корисна вода - це гарантія успішної життєдіяльності.

Продуктивність праці людей на роботі й учнів у школі безпосередньо залежить від їх комфорту. Коли дорослі й діти впорядковані, вони відчувають себе набагато краще. Постійне джерело води - це відмінна можливість впливати на творчу та інтелектуальну працю.

Забезпечуючи школярів і співробітників живлющою вологою, можна виключити синдром хронічної втоми. Адже, як говорив великий італійський художник, письменник, музикант Леонардо да Вінчі, «Воді було надано чарівної влади стати соком життя на Землі». Тож наявність кулера у класі чи офісі - це важлива складова. І найкраща цілюща можливість зміцнити тіло й зберегти бадьорість духу.

Швидка доставка питної води

Рейтинг бутильованої води по Києву, Харкову, в Дніпрі та Одесі

 • Київ - столиця України та місто, у якому безліч пропозицій щодо доставки бутильованої води. Але з урахуванням масштабності мікрорайонів доставка тут більш тривала. Наприклад, інтервал часу із доставки води може варіюватися від 2-х до 3-х годин. У доставку входить занесення і установка бутлі.
 • Дніпро – друге за величиною місто в Україні. Достаток пропозицій цілющої вологи тут також вражає. Ціни й критерії підбору обслуговуючої компанії необхідно здійснювати із урахуванням умов доставки води. Звертайте увагу на якість води, акції та знижки - бонуси отримувати завжди приємно. Віддавайте перевагу перевіреній продукції високої якості.
 • Харків - тут також, як у Дніпрі чи Києві, найкраще робити передзамовлення. У таких великих містах заздалегідь отримана заявка дасть гарантію доставки цілющої вологи у зазначені терміни. Обумовлюйте по телефону об’єм, час і періодичність доставки.
 • Одеса - це місто хоч трохи й менше, але мікрорайонів і людей у ньому також достатня кількість, тому бувають затримки із доставки води й тут. Почитайте відгуки споживачів. Вони наочно продемонструють, у кого краще замовляти доставку води.

Усім споживачам важливо звертати увагу на якість води, цінову політику та швидкість доставки. Обирайте тих постачальників, у яких слова не розходяться з ділом! Як говорив давньокитайський філософ Лао-цзи, «Вода - це найм'якша та найслабша істота у світі, але у подоланні твердого та міцного вона непереможна, й на світі немає їй рівного».

Фото

Швидка доставка питної води

Швидка доставка питної води

Швидка доставка питної води

Швидка доставка питної води

Відео