Перші 5 енергоофісів були відкриті в Києві, Дніпрі та Маріуполі. Енергоофіси прийдуть на зміну центрам обслуговування клієнтів в м Київ, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Про це сьогодні під час презентації нового енергетичного роздрібного бренду YASNO заявив його директор з продажу та обслуговування клієнтів Євген Бушма.

Споживачі електроенергії зможуть отримати широкий перелік послуг в одному місці: укласти договір на поставку електроенергії, переоформити рахунок, виконати звірку показників і розрахунків. Також клієнти зможуть отримати консультацію у фахівця, щоб підвищити енергоефективність житла і зменшити витрати на електроенергію. Ознайомитися з готовими рішеннями і продуктами з енергоефективності YASNO Smart, такими, як розумне освітлення, двозонний лічильники електроенергії, програмовані розетки та ін.

Клієнти YASNO зможуть записатися для обслуговування в енергоофісі через онлайн, у зручний для себе час, на консультацію до потрібного фахівця, а за допомогою терміналів самообслуговування внести показники лічильників і отримати виписку по особовому рахунку. Також передбачена зона експрес-обслуговування, де споживачі зможуть швидко вирішувати найпростіші, типові проблеми без очікування.

Довідка: YASNO – нове ім’я постачальника електроенергії і енергоефективних рішень в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях для 3,5 млн українських сімей. YASNO забезпечує швидкий і зручний сервіс, дистанційне обслуговування і консультації, інноваційні товари і послуги по зменшенню витрат на електроенергію і підвищення комфорту.

Популярні новини зараз

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Показати ще

Фото: YASNO