Під Верховною радою пройшли мітинги на підтримку і проти створення ринку землі, повідомляє Голос.

Відзначимо, на площі Конституції присутні близько п’яти тисяч учасників, багато прапорів “Національного корпусу”ВО Свобода та Єдиного союзу патріотів України. Також є члени партій “Традиція і порядок” та “Правий сектор”, різних об’єднань фермерів та аграріїв, а також громадських організацій, зокрема – Всеукраїнської аграрної ради.

Популярні новини зараз

Сердючка увірвалася в український шоу-бізнес, Каменських і Поляковій можна починати боятися, відео

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

Вони протестують проти створення ринку сільськогосподарських земель і вимагають відкликання законопроектів №2178 і №2178-10 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу сільськогосподарських земель”, якими передбачається створення ринку сільськогосподарських земель.

Зі сцени виступаючи звертаються до депутатів Верховної Ради з вимогою не допустити бездумного продажу української землі, оскільки, на їх думку, вона в такому випадку одразу опиниться в руках олігархів.

Олег Тягнибок, лідер ВО Свобода, заявив, що у випадку, якщо ці “ганебні закони” проголосують, імена цих депутатів будуть чорними буквами викарбувані в українській історії.

Роман Коваль, з Єдиного союзу патріотів України, закликав не допустити продажу землі, за яку багато українських патріотів пролили кров на Сході, а тих хто готує цей продаж, назвав необільшовиками.

Андрій Чечель, волонтер та адвокат, назвав пропозиції влади недоречними, оскільки під час війни земля буде продаватися за безцінь і поспішати з цим кроком не варто.

Юрій Гончаренко, експерт Фонду підтримки демократичних ініціатив, в коментарі Голос-інфо, пояснив, що насправді обіг землі в більшості країн світу є жорстко регульованим. Наприклад, в Франції землю можна купити лише за умови підтвердження свого фаху в цій сфері та наявності підтвердженої історії її обробітку.

На сусідній половині площі, де повинні були зібратися ті, хто виступав би за скасування мораторію на продаж землі, були вельми малолюдно.

Нагадаємо, за результатом опитування Центру Разумкова, проведеного на початку листопада, у разі проведення референдуму абсолютна більшість українців проголосували б за продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення (63,4% усіх опитаних або 68,3% тих, хто взяв би участь у референдумі).