Міністр освіти України Ганна Новосад розповіла про впровадження в країні опорних шкіл. Очікується, що завдяки такому нововведенню значно покращиться якість освіти в українських селах.  

Ганна Новосад анонсувала започаткування нової субвенції під назвою "Спроможна школа для кращих результатів". 

Ганна Новосад, фото: Уніан
Ганна Новосад, фото: Уніан

"Ми закладаємо першу нову субвенцію, яка називається "Спроможна школа для кращих результатів" - це 3,5 млрд гривень, які ми плануємо спільно з областями витратити на підтримку опорних та великих шкіл", - розповіла Новосад. Ганна Новосад

Популярні новини зараз

В Україні змінились мінімальна пенсія і прожитковий мінімум: скільки отримаємо на руки

Степаненко голосно висловилася про весілля Петросяна з молодою коханкою: "Якщо це правда..."

Новий рік 2020 скасовується: синоптики прогнозують 31 грудня весну посеред зими

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

У міністерстві повідомили, що їхньою метою є розв'язання проблеми великої кількості маленьких шкіл у селах, де рівень надання освітніх послуг є невисоким. Новий проект дасть можливість підвищити якість освіти у сільській місцевості. 

"В Україні є дуже багато маленьких шкіл, особливо в сільській місцевості, які як правило надають не високу якість освіти, і якщо ми будемо зберігати таку ситуацію, то ми й далі будемо обмежувати наших дітей в їхньому праві на якісну освіту. Власне ми хочемо допомогти регіонам через інструмент створення опорних шкіл — це школи, які є якісними" Міністерство освіти

Ганна Новосад, фото: life.pravda.com.ua
Ганна Новосад, фото: life.pravda.com.ua

Згідно зі словами міністерки планується "спрямування коштів для облаштування опорних шкіл, подекуди це буде будівництво або з нуля, або завершення, тих об'єктів, які вже є на стадії будівництва, але також паралельно будемо підтримувати не лише великі школи"

Також у відомстві обіцяють обов'язкове підвезення до опорних шкіл.  Ганна Новосад зазначила, що будуть спрямовані кошти на закупівлю автобусів на місцях.

Нагадаємо, раніше вчителька потрапила за ґрати через бійку зі школяркою

Як повідомляв портал "Знай.ua", донька Олі Полякової показала, у чому ходить до школи

Також "Знай.ua" писав, що у кримському "Артеці" померла дитина