Українці на різдвяні та новорічні свята у грудні 2019 року відпочиватимуть більше, ніж цілий робочий тиждень, уряд країни передбачив 8 вихідних днів.

Кабінет міністрів України ще на початку року видав розпорядження, в якому рекомендував керівникам підприємств перенести робочі дні з понеділка, 30 грудня, на суботу, 21 грудня, а з вівторка, 31 грудня, на суботу, 28 грудня. Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Новий рік на Софійській площі - фото 112
Новий рік на Софійській площі - фото 112

Так, згідно з документом, на Новий рік українці матимуть 4 вихідні: з неділі, 29 грудня, у середу, 1 січня. Крім того, уряд вирішив перенести робочий день з понеділка, 6 січня, на суботу, 11 січня.

Також відомо, що святковими вихідними у січні 2020 року будуть: 1 січня – Новий рік (вихідний); 6 січня – Святвечір (вихідний); 7 січня – Різдво Христове (вихідний).

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Дощі заллють Україну, врятувавши від спеки: синоптик Наталка Діденко розповіла, чим потішить погода 27 травня Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

Нагадаємо, коли стартує установка головної ялинки країни: перші подробиці.

Як повідомляв Знай.uа Новий рік 2020: що має бути на святковому столі.

Знай.uа писав, чорна п'ятниця в Києві 2019: список магазинів та акцій.