Митрополит Епіфаній заявив, що Православна церква України готова до переходу на Григоріанський календар і відзначати Різдво 25 грудня, замість 7 січня. Проте це можливо за однієї умови — церква потребує підтримки у суспільстві.

"Більшість Помісних Православних Церков святкують Різдво за новим, григоріанським календарем. І ми це можемо робити у майбутньому, якщо це буде сприймати український народ. Якщо християни в Україні почнуть святкувати Різдво 25 грудня, незабаром можна буде і говорити про зміни у церкві", – повідомив глава ПЦУ. Митрополит Епіфаній

Митрополит Епіфаній, фото: LB.ua
Митрополит Епіфаній, фото: LB.ua

Популярні новини зараз

Лорак ледь не опинилася в суді, але дивом переконала Мурата

Погода на 13 грудня: стихія змусить українців ходити з парасольками

День Андрея: що не можна робити, як святкувати і де гуляти

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

Показати ще

Глава ПЦУ не уточнив, скільки потрібно часу для цього, але висловив повну готовність церкви до переходу на Григоріанський календар:

"Якщо церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне ніяких проблем" Митрополит Епіфаній

Митрополит Епіфаній, фото: galinfo.com.ua
Митрополит Епіфаній, фото: galinfo.com.ua

Раніше глава Єдиної православної церкви заявив, що перенесення церковних свят можна буде здійснити коли суспільство буде готове, проте наразі готовності людей та актуальності цього питання він не спостерігає.

Нагадаємо, раніше Епіфаній закликав до скасування Різдва 7 січня

Як повідомляв портал "Знай.ua", митрополит Єпіфаній звернувся із сенсаційною заявою до українців

Також "Знай.ua" писав, що у грудні українцям подарують додатковий вихідний