Митрополит Епіфаній заявив, що Православна церква України готова до переходу на Григоріанський календар і відзначати Різдво 25 грудня, замість 7 січня. Проте це можливо за однієї умови — церква потребує підтримки у суспільстві.

"Більшість Помісних Православних Церков святкують Різдво за новим, григоріанським календарем. І ми це можемо робити у майбутньому, якщо це буде сприймати український народ. Якщо християни в Україні почнуть святкувати Різдво 25 грудня, незабаром можна буде і говорити про зміни у церкві", – повідомив глава ПЦУ. Митрополит Епіфаній

Митрополит Епіфаній, фото: LB.ua
Митрополит Епіфаній, фото: LB.ua

Глава ПЦУ не уточнив, скільки потрібно часу для цього, але висловив повну готовність церкви до переходу на Григоріанський календар:

"Якщо церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне ніяких проблем" Митрополит Епіфаній

Популярні новини зараз
Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Олександр Усик перед боєм з Джошуа показав, яким тавром помітить супротивника: "Навіть питати не треба від кого" Сергію Жукову та гурту "Руки вверх" заборонили в'їзд до європейської країни за підтримку путіна: "Все наше без розбору" Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна"
Показати ще

Митрополит Епіфаній, фото: galinfo.com.ua
Митрополит Епіфаній, фото: galinfo.com.ua

Раніше глава Єдиної православної церкви заявив, що перенесення церковних свят можна буде здійснити коли суспільство буде готове, проте наразі готовності людей та актуальності цього питання він не спостерігає.

Нагадаємо, раніше Епіфаній закликав до скасування Різдва 7 січня

Як повідомляв портал "Знай.ua", митрополит Єпіфаній звернувся із сенсаційною заявою до українців

Також "Знай.ua" писав, що у грудні українцям подарують додатковий вихідний