Напрямок заробітку у соцмережах сьогодні досить перспективний. У цій статті ми познайомимо вас із сервісами, що дозволяють отримувати високооплачуваний дохід у Інстаграмі, Ютубі, Фейсбуці. Дізнайтеся, як працювати та добре заробляти в цій індустрії.

Як за допомогою соцмереж максимально збільшити свій дохід?

У кожного інтернет-ресурсу є свої можливості отримання грошей. Принцип роботи у соцмережах Інстаграм, Ютуб, Фейсбук практично однаковий. Свої відмінні риси у них, звичайно ж, є. І ми вам про все це докладно розкажемо.

Згідно із Указом тепер уже екс-президента країни Петра Порошенка (2017 рік, Україна) жителям країни заборонено користуватися російськими ресурсами соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники». Із огляду на існуючу заборону ми не будемо заглиблюватися у подробиці щодо можливого заробітку в цих соцмережах, оскільки вони потрапили до списку санкцій.

У цій статті ми будемо більше говорити про заробіток у Instagram, Youtube, Facebook. У соціальних мережах можуть працювати й заробляти навіть починаючі користувачі. Адже саме в соцмережах деякі люди проводять досить багато часу. Вони знайомляться тут, діляться враженнями, роблять покупки, переписуються і т.д.

Пропонуємо перелік сервісів, за допомогою яких у соцмережах заробляють:

Популярні новини зараз
Продавчиня "Colin’s" виставила за двері відвідувачку з немовлям: "Годувати - це ж як в туалет ходити" Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще
  • Лайки - у кожній соцмережі вони інтерпретуються по-своєму. Так, у Instagram ви бачите сердечко, двічі торкнувшись якого зараховується голос, що даний пост або фотографія подобається. У Facebook ця позиція позначена рукою із великим пальцем руки, піднятим вгору, і словом «Подобається». У Youtube таке ж позначення, яке користувачі інтерпретують словом «Клас».
  • Репост - це позиція означає, що потрібно поділитися цією публікацією із друзями або можна додати цю інформацію собі на сторінку. І поділитися з усіма або окремими людьми.
  • Група, паблік, співтовариство і їхня розкрутка - це різновиди групи людей за інтересами або на певну тематику.
  • Інтернет-магазин - створення даного ресурсу і продаж за допомогою просування сервісу в соцмережах. Продавати у соцмережах можна що завгодно: одяг, взуття, постільну білизну, сумки, юриличні, туристичні послуги і т.д.
  • Продаж акаунтів популярних ігор - це ресурс заробляння грошей, який підійде для геймерів. Суть завдання наступна: необхідно створити одну або кілька облікових записів у грі. Потім гравець досягає певних результатів. Після цього продає їх. Ціна аккаунта залежить від самої гри та успіхів, досягнутих гравців. Високий попит мають найпопулярніші гри.
  • Реклама – сьогодні можна заробити, співпрацюючи із рекламодавцями та розміщуючи запропоновану ними інформацію у своїй групі.
  • Партнерські програми - беручи участь у них, користувачі також отримують за це певні суми.

А тепер більш детально поговоримо про Інстаграм, Ютуб, Фейсбук і заробіток у них на лайках, за допомогою кліків і т.д. без вкладень. Хтось заробляє на цьому копійки. А інші користувачі мають високооплачуваний заробіток. Усе залежить від вашої активності у інтернеті та бажанні заробити на завданнях, кліках, репостах, лайках тощо.

Як монетизувати аккаунт у Фейсбуці?

Відомо, що соцмережею Facebook користується величезна аудиторія України - в середньому 13 млн. осіб. Паралельно спостерігається постійний приріст користувальницької аудиторії у соцмережу. Є сайти, які пропонує користувачам можливість заробити гроші за допомогою лайків та інших нескладних маніпуляцій у цій соціальній мережі.

Заробіток у соціальних мережах, openbusiness
Заробіток у соціальних мережах, openbusiness

І якщо ви ще не є користувачем мережі, для початку варто зареєструватися у кожній соціальній мережі. Якщо говорити про Фейсбук, то тут варто використовувати сайти QComment, ФорумОк або Likee. Щоб постійно отримувати замовлення на лайки до постів, фото, репости та інші види діяльності, необхідно зареєструватися на цих спецсайтах (біржах) із розкрутки.

Користувачам необхідно буде виконувати завдання. Гроші за їх виконання платять на електронний гаманець у WebMoney. Ціни за запропоновані завдання користувачам видно. Замовники високо цінують тих людей, у яких багато друзів та передплатників, адже це позначиться на перегляді.

Таким чином, кількість друзів у цій соцмережі має пряме відношення до вартості за послугу. Ціна вища для тих, у кого більше друзів. Надалі можливий переказ грошей на карту. Тут оплата буде не високою. Але в якості альтернативи додатковому доходу можна використовувати.

Щоправда, завдань на цих ресурсах дають не надто багато. Але відгуки користувачів свідчать про те, що сайти QComment, ФорумОк або Likee платять не гірше, ніж інші ресурси. Таким чином, реєстрація на них для додаткового заробітку має сенс.

Можна заробляти на Facebook і за допомогою створення своєї бізнес-сторінки. Тут користувач зможе вести комерційну діяльність, рекламувати послугу або продаж. Маючи необмежену кількість друзів, можна займатися продажем послуг або групи товарів.

Перегляд відеороликів на Фейсбуці - це також можливість заробити. Адже мережа дозволила вставляти рекламу в відео довжиною більше 90 секунд. Власникам відео будуть перераховані 55% від прибутку.

Скільки та яким чином можна заробити в Інстаграмі?

Щоб заробляти лайками і на підписках у Інстаграмі, потрібно для початку вибрати ідею для бізнесу. Ця мережа в Україні дуже популярна і вигідна. Та й рекламна ефективність у цій соціальній мережі постійно зростає.

«Що можна продавати і просувати у Інстаграмі?» - запитаєте ви. Та що завгодно! Квіти, букети, продукти харчування, білизну, посуд, одяг, взуття, косметику, меблі тощо. Із послуг - психологічний напрям, юридичний, дизайнерський, копірайтинг і багато іншого.Це навіть може бути якийсь розважальний проект. Подумайте, у якій сфері ви відчуваєте себе, як риба у воді. Вам зручніше буде просувати те, із чим ви найкраще обізнані.

Заробіток у соціальних мережах, openbusiness
Заробіток у соціальних мережах, openbusiness

Запам'ятайте: накрутка передплатників вам користі не дасть. Вам потрібно шукати й ставити цілі, додавати цілеспрямовану аудиторію. Тобто тих людей, яким ваша послуга або продаж дійсно потрібна й цікава.

І найголовніше, що підписка та кількість осіб у ній для Інстаграма - це не найголовніше. Тут краще не кількість, а якість передплатників. Тобто цілеспрямована призначена для користувача аудиторія для вашого інтернет-бізнесу.

Якщо ви визначилися із бізнес-ідеєю, і ваш внутрішній голос каже вам далі: «Зароби в Інстаграмі!», прийшов час діяти. Почніть працювати над якісним контентом. Вам знадобляться гарні фотографії та корисні, добре написані, цікаві пости під ними, а також хештеги.

Здавалося б, завдання не таке вже й складне. Однак, щоб отримати гроші, спочатку потрібно знайти у собі сили усе це публікувати. А також додавати якісь смішні картинки й відеоогляди, а також тематичні огляди книг у цій області, новини у тому напрямку, який ви для себе обрали і т.д. Тільки врахуйте, що тут важливі авторські права. І коли використовуєте чужі думки, обов'язково вказуйте автора.

Найчастіше інтернет – це «сарафанка», яка добре працює для знаходження потенційних передплатників. Адже серед друзів, що є вашою цілеспрямованою аудиторією, є й ті, які також захочуть почати спілкування у вашій групі або спільноті.

Врахуйте, що Інстаграм не платить вам гроші миттєво. І для того, щоб почати заробляти у соцмережі, потрібен час. І ваша постійну участь. Тобто для розвитку послуги необхідно щодня заходити у соцмережу і додавати 2-3 поста. У обмін на правильну організацію ви отримаєте із часом непоганий прибуток.

Яким чином заробляються гроші у Інстаграмі? Можна надавати бартер: ви - послугу або товар, вам у обмін - рекламу вашого продукту. Для заробляння у Інстаграмі важливо писати хештеги, організовувати акції, влаштовувати розіграші, робити знижки.

Обов'язково згадуйте ключові слова. З їх допомогою потенційні клієнти зможуть вас знайти. Наприклад, ви вирішили просувати тему «Манікюр». Тоді вам необхідно використовувати в хештегах «нігті», «гель_лак», «манікюр», «педикюр», «нарощування» і т.д.

І обов'язково потрібно вказувати ціну на свій товар або послугу в гривнях, доларах чи іншій валюті. Ставимо дійсно актуальні ціни, щоб користувачі даремно не втомлювали вас і самі себе постійними запитаннями про вартість. Одним словом, ви повинні максимально спростити процес покупки послуги або продукту.

Також обов'язково потрібно відповідати на коментарі. І заохочувати передплатників, розміщувати фотографії із відео із їхнею присутністю на тренінгу. Або публікувати відгуки про минулий інтенсив. І закликати передплатників до відгуків.

Партнерська програма у Інстаграмі - це також можливість заробити. Виконань завдань, скоріше, приносить додатковий дохід. Деяких людей він цілком влаштовує. Інші вважають його занадто мізерним.

Найбільш просунуті блогери соцмереж, у яких понад 100 тис. передплатників, отримують у день великі суми. Кількість переглядів каналу такою кількістю людей може приносити прибуток від 50 до 150 доларів на день.

Як збільшити свій заробіток, створивши свій канал на Ютубі?

Ви можете збільшити свій заробіток у соціальних мережах за допомогою партнерської програми YouTube (покази реклами Google AdSense, підписки на Premium) або медіамережі (реклама у Google). Партнером YouTube може стати користувач, що зібрав понад 1 тис. передплатників.

Для гарного прибутку необхідно понад 4 тис. годин переглядів на рік. У результаті отримання такого автоматичного прибутку прибуток невеликий, але стабільний. Ви, напевно, самі вже не одноразово бачили відео реклами, коли заходили на YouTube, щоб переглянути якесь відео. Ось за цю рекламу й платять гроші. Вірніше, за її перегляд.

У результаті партнерських взаємодій YouTube краще ділиться отриманим прибутком, віддаючи 55% прибутку від рекламодавців. У той час як медіамережі діляться тільки 25-35%. У інтернеті користувачі можуть у будь-який зручний для себе час познайомитися із монетизацією та умовами виведення грошей.

Більш високий заробіток отримують ті, у яких є зарахована кількість комерційних відеопоказів. Це відбувається, як реклама переглянута до кінця або не менше 30 секунд. Тематика роликів і якість контенту також грає свою роль. Рекламодавці не співпрацюють із тими, хто викладає відео із нецензурщиною, кровопролиттям, бійками і т.п.

Щоб заробляти у Ютубі, вам потрібно постійно працювати над створенням відеороликів. Ви можете подорожувати й ділитися враженнями, або розповідати про події, що відбуваються у сім'ї, створювати ролики, що стосуються вашого бізнесу і т.д.

Google Adsense - це спецвідділ, який взаємодіє у частині фінансових питань із партнерською аудиторією, що бажає заробляти на перегляді реклами. Тут потрібно зареєструватися. І додати свій канал.

Пам'ятайте, що знімати необхідно систематично, інакше шансів на успіх не буде. Бажаємо у ваших починаннях тільки позитиву! Нехай у вас все виходить!

Фото

Заробіток у соціальних мережах, openbusiness
Заробіток у соціальних мережах, openbusiness

Заробіток у соціальних мережах, finfocus.today
Заробіток у соціальних мережах, finfocus.today

Заробіток у Instagram, Youtube, Facebook, 1zoom.me
Заробіток у Instagram, Youtube, Facebook, 1zoom.me

Відео