Міжнародний день художника

8 грудня у світі відзначають Міжнародний день художника. Це свято було засноване в 2007 році Міжнародною Асоціацією "Мистецтво народів світу". День художника – це свято не тільки професіоналів та любителів живопису. Творчість зберігає в людині можливість радіти світові й любити його. Тому сьогоднішнє свято – для всіх любителів прекрасного.  

Художники, 061.ua
Художники, 061.ua

День благодійності

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Наш людський світ, на жаль, сповнений нужди і нужденних, а благодійна діяльність в багатьох випадках не дозволяє доводити цю проблему до відчаю. Саме з цієї причини 13-го грудня 2007-го року Указом Президента України № 1220/2007 в незалежній Україні було встановлено окреме офіційне свято - День благодійництва.

зірки, які займаються благодійністю
зірки, які займаються благодійністю

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на суботу 25 січня нагадають про студентські роки

Конкурентки Влади Седан: найкрасивіші дівчата футболістів МанСіті, які посунули кохану Зінченка

Під Львовом банда в масках вдерлася до глави лісгоспу, орудували звірі: закатували на очах у дітей

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Православні свята:

Свято непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії.

Також 8 грудня ознаменуется вшануванням Клима Холодного в народному календарі.

Про Климента відомо не багато. Він народився в знатній римській сім'ї. І після народження з батьками і братами вирушили до Афін через море. Однак на шляху потрапили в аварію корабля. Вижили всі, але вони втратили один одного. Коли Климент подорослішав, він став шукати відповіді, що ж відбувається з людьми після смерті, так як вважав, що вся його сім'я загинула. Так він і став християнином. А після того, як його охрестили, Климент знайшов і матір з батьком, і братів.

Наші предки вважали, що святий Климент призводить разом з собою Зиму, тому готувалися до сильних морозів. Тому і говорили: «На Климента мороз насипав білих троянд»;«Климент морозом у мужика сльозу гонить». Однак якщо в цей день рано вранці заспівали півні, то скоро буде відлига.

Народні прикмети на 8 грудня

Що цікавого сталося в історії 8 грудня

1868 - у Львові засноване товариство "Просвіта"

У 1991 в Біловезькій пущі було підписано угоду про розпад СРСР і створення СНД.

2013 - "Марш мільйона" — третє Всенародне Віче Революції Гідності, що відбувся в центрі Києва. За різними оцінками в мітингу взял участь понад мільйон людей.

Іменини в цей день

Андрій, Варлам, Василь, Віктор, Григорій, Дмитро, Іван, Іларіон, Климент, Кузьма, Микола, Олександр, Павло, Петро, Серафим, Семен (Симеон), Ярослав.