Кабінет міністрів підтримав пропозицію Міністерства соціальної політики змінити з 1 січня 2020 року розміри більшості соціальних виплат, повідомляє “Районка”.

Зокрема, збільшиться розмір допомоги дітям-сиротам, який становитиме 2,5 прожиткових мінімуми замість двох — для дитини до 6 років це буде 4447.5 гривень, для дітей від 6 до 18 років — 5545 гривень.

нові соцвиплати
нові соцвиплати

Допомога для дітей з інвалідністю становитиме 3.5 прожиткових мінімуми замість двох. Відповідно, для дитини до 6 років це буде 6226,5 гривень, для дітей від 6 до 18 років — 7763 гривні.

Також збільшать розмір допомоги дітям з малозабезпечених родин, але з 1 липня 2020 року. Вони отримуватимуть 1,3 прожиткових мінімуми. Для дитини до 6 років це буде 2312.7 гривень, а для дитини від 6 до 18 років — 2883.4 гривні.

Популярні новини зараз

Коронавірус в Китаї: студентка з України пролила світло на епідемію в Ухані

В Україні пенсіонерам згадали передвиборні 2 тисячі: як змінилися виплати, і що буде далі

Українка скуштувала в АТБ благородну гниль й поділилася з усіма: "Телефонуйте на завод", фото

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

Крім дітей з малозабезпечених сімей також збільшать допомогу і малозабезпеченим дорослим. Вона становитиме 25 відсотків від прожиткового мінімуму — 549.25 гривень.

Нагадуємо, що нещодавно повідомлялось про те, що в Україні кардинально змінять систему нарахування штрафів за порушення ПДР.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні змінюють правила видачі соцдопомоги пенсіонерам: хто має право на пільги.

Також "Знай.ua" писав, що вихід українок на пенсію в 55 років: слуги народу розставили всі крапки над "і".