Як день за днем ​​швидко пролітають, так і рік за роком проходять і змінюють один одного. Особливо непомітно проходить час в сімейному житті на перших порах, коли дні, насичені різними подіями, зустрічами і святами. Ось здається, що тільки відсвяткували день весілля, а вже і перший рік пролетів і настав другий. Друга річниця весілля має назву паперове весілля. У чому її особливості, як правильно проводити свято і, що подарувати молодому подружжю - про це та багато іншого ви дізнаєтеся в цьому матеріалі.

Друга річниця весілля - паперова або ж скляна

Кожна річниця весілля просякнута певним символізмом, і друга річниця звичайно ж теж не є винятком. У народі цю річницю називають паперовою або ж скляною. Можна задатися питанням - що пов'язує другий рік подружнього життя зі склом і папером? Відповідь проста, як папір і скло тендітні, так і шлюб сімейної пари теж крихкий в цей час. Але варто зробити акцент, що в той же час паперовий лист є м'яким і еластичним. Другий рік спільного життя притягує подружжя, зближує їх і в той же час в будь-який момент може «зім'яти» відносини мов паперовий лист через безглузді суперечки, ревнощі і розбіжності.

Друга річниця - паперова, foto.ve4erinki
Друга річниця - паперова, foto.ve4erinki

Статистика говорить про те, що саме на другий рік життя припадає основна кількість розлучень. Тобто в перший рік сімейного життя сімейна пара придивляється один до одного, але без особливих причіпок адже ще продовжує діяти «повітряний» післявесільних період. А ось вже на другий рік життя пара і починає вихлюпувати все своє невдоволення. І якщо в перший рік життя ніхто навіть не звертав уваги на те, піднятий стульчак в туалеті або опущений, або ж перевернуті чашки після миття посуду чи ні, то на другий рік життя всі претензії виповзають назовні. Це не добре і не погано, це скоріше закономірно і якщо сімейні пари ставляться серйозно до свого шлюбу і дійсно дорожать відносинами, то їм вистачить мудрості і сил, щоб подолати цей в деякій мірі кризовий момент.

З огляду на той момент, що за перший рік сімейного життя мало які невдоволення висловлюються один одному, то на другий рік вони накопичуються в повному обсязі і дають великий сплеск.

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Ляльку з "Гри в кальмара" поставили стежити за порушеннями в реальному житті: на "червоний" тепер не пройдеш

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

Які традиції на паперове весілля

На свято другої річниці життя існують кілька традицій. Зокрема, одна з них особливо важлива, для моральної і духовної кріпості пар. Ця традиція і навіть можна сказати ритуал називається «сімейний лист». У день сімейного свята пара повинна написати один одному любовні листи, в яких розкажуть про свої почуття, переживання і навіть невдоволення. Але про невдоволення потрібно буде писати з особливою обережністю, щоб при обміні листами і при прочитанні їх не виникало образ і не приємних переживань. Далеко не всі пари можуть розповісти про недоліки один одного сидячи навпроти один одного, деяким це легше зробити в письмовій формі.

Друга традиція, яка існує в цей день, пов'язана з подарунками, які подружжя дарують один одному. Природно, подарунки повинні бути безпосередньо пов'язані зі святом. У деяких країнах 2-а річниця шлюбу це гарна можливість подарувати один одному паперове орігамі. Наприклад, в США особливе значення надають подарункам зроблених своїми руками, тому вважається, що якщо у пар знайшовся час, сили і натхнення, щоб зробити один для одного паперовий подарунок, то це хороший знак. І як при створенні фігурки потрібна посидючість і витримка, так і для побудови міцних сімейних відносин також потрібно проявляти терпимість і якусь мудрість.

Раніше ще існувала традиція, що з другою річницею пари вбиралися в паперові наряди. Жінки робили собі паперові сукні або спідниці, а чоловіки створювали пояса або ж головні убори. Після гучного святкування, ці наряди просто спалювали.

Як відзначити і що подарувати на другу річницю весілля

Відзначати таке сімейне свято рекомендується на свіжому повітрі. Чудово якщо річниця перепадає на теплий період, тоді можна влаштувати пікнік на природі або ж гучну тусовку біля води. В основному на такі річниці збирається молодь, то можна взяти з собою гітару і урізноманітнити свято веселими піснями. Варто подбати і про місце святкування, а точніше про його оздоблення.

Якщо це на природі або навіть десь в кафе, то варто використовувати паперовий банер, який можна прикрасити різними способами. Наприклад, можна просто написати імена сімейної пари і обвішати весь стенд їх спільними фотографіями, а можна залишити місце для привітань від гостей. Такий декор варто залишити і після свята і просто зберегти на пам'ять. В інші наступні річниці його можна діставати і переглядати, що вже збулося з тих побажань, які написані, а над якими ще варто попрацювати подружжю.

На свято паперового (скляного) весілля, можна запрошувати кого душа забажає. Щодо гостей немає будь-яких обмежень і особливих вимог, головне, щоб свято вийшло веселим і безтурботним.

Під час свята гості можуть «закидати» молодих паперовими привітаннями. Тобто, кожен з гостей пише своє побажання на листочку і просто передає подружжю. Якщо гостей багато, то відповідно і таких привітань набереться безліч, що їх можна буде перечитувати роками вперед!

Друзям варто готуватися до свята не менше, ніж чоловікові і дружині, адже на їхніх плечах лежить пошук подарунків і проведення конкурсів.

Другу річницю необхідно відзначити шумно та весело, drive2
Другу річницю необхідно відзначити шумно та весело, drive2

В якості подарунка хорошим варіантом буде книга. Це не обов'язково повинна бути література про сімейні стосунки і пізнання один одного, можна просто подарувати будь-яку книгу ґрунтуючись на вподобаннях сімейної пари або ж окремо чоловіка і дружини.

Також символічними подарунками стануть меблі і звичайно ж гроші.

Зовсім не має значення, яка сума буде подарована, адже головне увага і спроба зробити свято для подружжя.

Також на подарунок можна зробити шарж. Це може бути стенд середніх розмірів, куди варто розмістити смішні картинки, пов'язані з сімейним життям. Також варто красиво прикрасити стенд фотографіями пари і гостей, які теж будуть на святі, або тих, які були саме в день одруження пари. Оформлення такої масштабної листівки буде недорого коштувати і стане запам'ятовуючим подарунком.

Привітання з днем ​​другої річниці весілля

Щоб довго не ламати голову над тим, яке поздоровлення вибрати, що написати у вітальній листівці пропонуємо вам кілька варіантів в віршах і прозі.

Поздоровлення у віршах:

Тонкой кажется бумага,
Но знать надо, как сложить.
Будет всё у вас как надо,
В жизни главное — любить.

Вы друг друга берегите,
Вместе будьте до конца.
Не порвите, не сожгите
Ваши чувства и сердца!

Вот два года пролетело,
Но как будто всё вчера:
Свадьба яркая шумела,
Платье белое, фата...

С годовщиной поздравляем!
Все делите пополам,
Чтоб любовь с годами крепла
И дарила счастье вам.

Гарним подарунком стане книга, fotokto
Гарним подарунком стане книга, fotokto

День для вас сегодня важный —
Свадьбы день вашей бумажной!
Вы уже два года вместе,
И давно всем нам известно:
Прочным вышел ваш союз
На основе брачных уз.
Пожелать хотим сегодня
Каждый день встречать с любовью,
Крепкого в семье терпения
И друг к другу уважения.
Пожелаем также счастья.
И дожить до свадьбы красной!

Тили-тили тесто,
Жених и невеста,
Вместе два годочка,
Отмечаем! Точка!

Снова поздравляем
И любви желаем,
Счастья вам большого,
Семейного, простого.

Дружненько живите,
Друг друга берегите,
Добра наживайте,
Деточек рожайте!

Наши стихи, для вас дорогие!

Двухлетие свадьбы, сегодня отметим

Цветами, подарками, яркими фразами

Желаем, чтобы ваша пара сияла стразами –

Взаимопонимания, добра и достатка

Пусть всё плохое уходит от вас без остатка!

Поздоровлення в прозі

С днём второй годовщины вас поздравляем! Это конечно не юбилей, но всё же вам мы пожелаем – встречать каждый миг и каждый год с радостью, надеждой и любовью. Всегда помнить, что именно вы являетесь поддержкой и опорой друг друга и только в совместном тандеме можно добиться высот.

Оригинальные люди назвали семейный союз браком. Но такое обозначение явно режет слух! Поэтому я хочу поздравить по-своему и напомнить, что два года назад вы друг другу сказали да по итогам чистой и искренней любви. И сегодня на свадьбе второго года я желаю, чтобы ваша любовь множилась, проносила свои плоды и ваш законный союз никогда не стал бракованным, а всегда был воплощением чистоты, доверия, любви и глубокого уважения.

Бумажные салфетки дарить вам не стану! Принесу в подарок лучше торт, а вместе с ним и приятное душе поздравление! Дорогие супруги сегодня настоящий семейный форум, на котором нужно только благодарить друг друга и признаваться в любви. Так, что не теряем времени на шуточные статусы и фразы и скорее идем отмечать праздник и признаваться друг другу в любви. Хочется, чтобы теплые поздравления и слова благодарности слетали с ваших уст не только в праздные дни, но и всегда чтобы для них было место в будних днях.

Поздравительные цветы ты прими от нас дорогая супруга, а мужу мы несем крепкое рукопожатие и конвертик с деньгами. Ваша семья ещё совсем молодая, вам столько предстоит пережить. Но мы вам искренне желаем, вашей любовью и опорой дорожить. Даже при мелкой ссоре стоит вспоминать, что никакие проблемы не стоят того, чтобы обижаться на свою любовь. Желаем вам, всегда находить компромисс и с гордостью шагать в каждый новый этап вашей совместной жизни. Открытка вашей жизни постепенно превращается в семейную книгу, в которой вас станет больше, появятся новые события и торжества. Желаем, чтобы на старости лет вы были также дружны, активны и шагали рука об руку, но при этом чтобы вас окружали ваши дети и внуки, которым вы обязательно сумеете дать хорошее воспитание и мудрые советы.

Сегодня все цветы, торты и прочие сладости только для вас. А все потому, что ваша семья отмечает новый этап своей жизни! А мы вам в этом поможем. Желаем, чтобы ваша дорога всегда было совместной, беспрепятственной и насыщенной хорошими событиями, встречами и конечно же появлением достойного поколения. Ваша любовь и мудрость сумеют помочь сохранить брак и оставить хороший след после себя!