Уряд з нового року обіцяє надбавки до пенсій. Однак виявилося, що не всі українські пенсіонери отримають довгоочікувану надбавку.

У новому законі зазначено, що планові надбавки при перерахунку пенсій не отримають службовці державних органів. Про це повідомив заступник директора департаменту пенсійного забезпечення ПФ України Галина Мастюгіна.

Пенсіонери, фото: oblgazeta
Пенсіонери, фото: oblgazeta

Вона повідомила, що в Законі є пункт, який вказує, спеціальні пенсії, які раніше були призначені для науковців, службовців прокуратури і держорганів не підлягають перерахунку.

Проте при бажанні пенсіонер може перейти зі спеціальної пенсії державного службовця на звичайну пенсію за віком у разі, якщо вона буде вище.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

При цьому такий перехід буде вигідним не для всіх.

Нагадаємо, в Україні зміниться порядок виходу на пенсію, що треба знати.

Як повідомляв Знай. ua, половина українців ризикують зустріти старість у злиднях.

Також Знай. ua писав, що українцям перерахують пенсії за грудень.