Жителі Сєверодонецька показали в мережі продукти із супермаркетів, які важко назвати їстівними. Мешканка міста опублікувала в Facebook фото зеленого м'яса, придбаного в одному з магазинів міста під виглядом курки. Жінка була спантеличена тим, що їй продали — м'ясо всередині виявилося схожим на яскраво зелену рослину.

В соціальній мережі охрестили покупку куркою-мутант, оскільки зелене м'ясо — це явно не норма для продажу в магазині. Однак, багато коментаторів не визнали вину магазину, наголосивши, що покупці повинні бути дуже уважними, здійснюючи покупку.

Покупка в магазині Северодонецька, фото: vchaspik.ua
Покупка в магазині Северодонецька, фото: vchaspik.ua

Жінка, яка придбала дивний товар певна, що продавець не повинен знімати з себе тягар відповідальності за товар. Їй рекомендують залучити до справи Санепідемстанцію. Повідомляється, що гроші за товар у магазині повернули. Дехто із користувачів мережі вважає, що причиною позеленіння стала м'язова міопатія, яка іноді розвивається у бройлерів.

У мережі показали також інші неїстівні покупки, які знайшлись на полицях магазинів та супермаркетів. Серед них ковбаса із пір'ям, яка свідчить про недотримання процесу обробки м'яса.

Популярні новини зараз
Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Збільшення пенсій на 30%: як пенсіонерам домогтися підвищення Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають
Показати ще

Покупка в магазині Северодонецька, фото: vchaspik.ua
Покупка в магазині Северодонецька, фото: vchaspik.ua

Покупка в магазині Северодонецька, фото: vchaspik.ua
Покупка в магазині Северодонецька, фото: vchaspik.ua

Нагадаємо, як вибрати якісну червону ікру для святкового столу: поради фахівців

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сільпо "начинив" цукерки бридкою живністю: приголомшений покупець поділився "смакотою", фото

Також "Знай.ua" писав, що київське метро окупували полчища голодних щурів-психів: "Так починалась чума"