Місцевого керівника Пенсійного фонду на Кіровоградщині підозрюють у привласненні майже 700 тис. грн бюджетних коштів, призначених для благоустрою приміщень фонду. 

Про це інформує пресслужба прокуратури області. Зазначається, що заступнику начальника ГУ Пенсійного фонду в області повідомили про підозру за фактом привласнення коштів державного бюджету в особливо великих розмірах, за ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

За версією слідства, посадовець вступив у змову з директором підрядної організації, який зобов’язувався здійснити прибирання приміщень та прилеглої території пенсійного фонду як в обласному центрі, так і її районних представництв, однак фактично не виконав жодних робіт.

Як з'ясували слідчі, підрядник не мав для цієї діяльності ні відповідних працівників, ні засобів, також не міг залучати для прибирання інших суб’єктів господарської діяльності. 

Попри все, підрядник  надав заступнику начальника пенсійного фонду на підписання акти виконаних робіт, на підставі яких було здійснено перерахування державних коштів, за фактично неіснуючі послуги.
Сума збитків, завданих державному бюджету,  сягнула 689 тис. грн.

Досудове розслідування триває.