З'явилася інформація, що з 2021 року ЄС вводить нові правила з безвизу. До країн Євросоюзу зможуть потрапити далеко не всі українці. Метою нововведення є відсіювання потенційно небезпечних людей.

Нові правила з безвизу в ЄС

Так, політолог Кирило Мочанов розповів, що це правило стосується не тільки українців, але також й інших країн, у яких є візовий режим з ЄС.

"Мета – відразу відсіяти потенційно небезпечних людей, щоб вони не потрапили на територію Євросоюзу. Також це стосується людей, яких можуть депортувати, і яким заборонений в'їзд. За правилами ЄС, перед в'їздом потрібно буде заповнювати певну анкету за кілька днів до вильоту або виїзду, яка буде коштувати близько 10 євро. У ній необхідно вказати паспортні дані. Це спростить перетин кордону під час паспортного контролю. Тобто, скоротить черги при паспортному контролі. Це віза буде дійсна 5 років. У цьому немає нічого крамольного, і з скасуванням безвиза я б це не асоціював",- цитує експерта "Голос.иа".

Нові правила по безвизу в ЄС

Популярні новини зараз
Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"
Показати ще

Також, за словами Мочанова, ця анкета є абсолютно нормальним досвідом, і скасування безвиза зовсім не потрібно боятися.

"Вимоги спрямовані на громадян, які їдуть в Євросоюз з туристичним візитом. Не думаю, що оплата 10 євро вплине на туристів або на бажаючих поїхати на сезонні роботи. Тих, хто працює по трудовій візі, це не торкнеться. Це питання безпеки, перетину кордону ЄС", - додав політолог.

Нагадаємо, що в Україні затвердили безвізовий режим з Колумбією і Еквадором.

Як повідомляв портал Знай.ua, з 2021 українцям доведеться проходити додаткову перевірку для в'їзду в країни Європи.

Також портал Знай.ua писав, що згідно з підсумками 2019 року Україна посіла 43 місце серед 200 країн у рейтингу паспортів світу.