З'явилася інформація, що погода в Україні призвела до низки погодних аномалій. Метеорологи вже називають цю зиму найтеплішою з моменту початку фіксації температурних показників. В результаті, через підвищений рівень тепла рослини починають "прокидатися" раніше належного часу. Про це повідомляється на сторінці спільноти RoksolanaToday&Крым25% в соціальній мережі Twitter.

В Криму розцвів кущ, Twitter

Так, зовсім нещодавно на тимчасово окупованому Російською Федерацією Кримському півострові виявили квітучий кущ Форзиції звисає.

"Севастополь. Дивний січень, звичайно", - підписали знімки в співтоваристві.

Також слід зазначити, що Форзиція звисаюча являє собою чагарник сімейства маслиновые заввишки 2-3 метри, з широкою, розкидистою кроною і дуговидно-зігнутими, тонкими звисаючими гілками і золотисто-жовтими квітками. Головною особливістю цієї рослини є той факт, що цвітіння припадає на період з третього тижня квітня до другої неділі травня. Фотографії цього "бойового" рослини, які свідчать про погодні аномалії, були опубліковані в п'ятницю,17 січня.

Популярні новини зараз

Радикал-пенсіонер Ляшко показав свого "хлопчика" - "Схожий на..."

"Якщо буде війна, ми їх легко розірвемо": що думають китайці про неприйняття українців в Україні

Не стриглись 20 років: нові зачіски подружжя-рапунцелів заставили їх ридати

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Нагадаємо, що практично до перших чисел січня в Україні проходила зима без снігу, і людям доводилося включати креатив, щоб створити святковий настрій.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 18 і 19 січня по всій території України очікується малохмарна і тепла погода.

Також "Знай.ua" писав, що у Чорнобильській зоні відчуження співробітники заповідника помітили тварин, які чудово почуваються без людського втручання.