У столичному метрополітені двоє пасажирів влаштували застілля прямо у вагоні, розповідає телеграм-канал “Киев сегодня”.

На відео, яке сьогодні з’явилось у пабліку, видно, як двоє пасажирів просто під час поїздки у тунелі дістають з рюкзаків бутерброди, розливають в пластикові стаканчики напій, п'ють, закусують та при цьому абсолютно не соромляться. Випили вони усього одну чарку, після чого сховали усе назад в рюкзаки та продовжили подорож так, ніби ніякого імпровізованого "застілля" не було.

“Вагон-ресторан у київському метро. А чому б і ні, якщо хочеться”, - йдеться у підписі до відеоролика.

Нагадуємо, що найближчим часом зі станцій київського університету до музеїв відправлять турнікети зі стулками, які пропрацювали вже чотири десятиліття.

Популярні новини зараз
В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт
Показати ще

Крім того, портал Знай.uа повідомляв, що у Києві - НП з громадським транспортом, - перші подробиці.

Також Знай.uа писав, що у Сумах маршрутки почали вбивати пенсіонерів.