Ситуація, коли сусіди згори затоплюють квартиру знизу, трапляється не так вже й рідко. Що робити у цьому випадку, повідомило інформаційне агентство РБК-Україна.

Розібрали алгоритм дій на конкретному випадку. Господиня квартири звернулась до суду після того, як її осель залило водою, яка протекла з системи опалення у квартирі нагорі. У позовних вимогах позивачка хотіла отримати гроші на ремонт помешкання, послуги з експертизи, чистку килимів та компенсацію моральної шкоди.

У ВС пояснили, в яких випадках скасовують вирок суду
У ВС пояснили, в яких випадках скасовують вирок суду

Позивачка змогла довести суду розмір завданої шкоди та зв’язок затоплення з протиправними діями сусідів згори. А відповідачі не змогли спростувати свою провину в затопленні, а також довести, що сума, яку вимагає позивачка, завищена. Суд задовільнив вимоги позивачки у повному обсязі, а апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Нагадуємо, що у минулому році в Україні запрацював закон, який дозволяє прописуватись в квартирі без відома її власника.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, як не стати жертвою шахрайських схем, знімаючи квартиру.

Також "Знай.ua" писав, що у президента Володимира Зеленського є три вагомі причини для того, щоб негайно прийняти відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука.