У IV кварталі 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року ціни на квартири в Україні зросли в середньому на 8,6%. 
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Державну службу статистики.

За даними статистичного відомства, ціни на квартири на первинному ринку виросли на 7,9%, на вторинному - на 8,9%.

Таким чином, виявляється, що за рік однокімнатні квартири подорожчали на первинному ринку на 7,4%, на вторинному - на 11,1%,  в той час як двокімнатні квартири на первинному ринку на 8,1%, на вторинному - на 9,8%, трикімнатні квартири на первинному ринку на 9 , 1%, на вторинному - на 5,9%.

Популярні новини зараз

Поплавський показав, як робить це зі студентками – допоміг Потап

Під Києвом чорна тварюка відправила хлопчика в реанімацію - пас гусей

Народні прикмети з давніх-давен: чому не можна прибирати крихти рукою і їсти в темряві

Дві дівчини просто в потягу "Укрзалізниці" вирішили розважитися і зняли незаконне відео: відреагував Геращенко

Показати ще

скрішнот Держстату

Це все при тому, що  в Україні в грудні 2019 року  споживчі ціни порівняно з листопадом ціни знизилися на 0,2%. За даними Державної служби статистики, за рік (грудень до грудня) інфляція склала 4,1%.

Плата за місячну оренду 1-кімнатної квартири за 2019 рік по Україні зросла на 10,4% з 3 352 до 3 701 грн. На першому місці за вартістю оренди місто - Київ - 7 538 грн. Далі йдуть Одеська область (5 429 грн) і Львівська області - 4 706 грн.

Нагадаємо, раніше  Верховна Рада прийняла Закон "Про повну загальну середню освіту", де прописала, як саме потрібно втілити новації Нової української школи.


Як повідомляв портал "Знай.ua",  в Україні різко зріс рівень безробіття. На облік стали ще 50 тис. громадян.


Також "Знай.ua" писав, що "ПриватБанк" відреагував на відгук клієнта про втрату довіри через зникнення коштів і зниження кредитного ліміту.