За повідомленням радника прем'єр-міністра України Юрія Голика, в лютому цього року Україна і Deutsche Bahn підпишуть угоду про стратегічне партнерство з Укрзалізницею, в якій будуть узгоджені подальші деталі.

Як зазначив Голик, згідно з домовленістю, досягнутою 22 січня в Давосі, угоду підпишуть член правління DB по інфраструктурі пан Рональд Пофалла і представники уряду України.

На сайті DB уточнюється, що компанія консультуватиме і підтримувати Укрзалізницю з технічних і управлінських питань. «Обговорюються подальші деталі співпраці, в тому числі питання оперативного управління компанією», - сказав радник прем'єра з посиланням на заяву німецької компанії.

Популярні новини зараз
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром Пенсіонерам приготуватися: змусять відзвітувати про кожну отриману копійку
Показати ще

Як відзначав Голик раніше, «це вже не перший крок на довгому, але швидкому, шляху приведення багатостраждальної УЗ, яка історично розривається на частини, до європейських норм і показників».