Збройні Сили України в рамках перебудови структури створили нові командування і призначили їх командувачів. Про це повідомляє прес-службу Генерального штабу ЗСУ

Жінки у ЗСУ, Ілюстративне фото
Жінки у ЗСУ, Ілюстративне фото

Там заявили, що саме завдяки перебудові структури війська зможуть досягнути чіткого розмежування повноважень між усіма органами військового управління за принципами країн НАТО.

На виконання загальних директив Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України завершився перший етап реформування Збройних Сил України - йдеться в повідомленні

У відомстві також вказали, що Командування об'єднаних сил Збройних сил України на даний момент очолив тимчасовий виконувач обов'язків командувача генерал-лейтенант Сергій Наєв, Командування медичних сил Збройних сил України - генерал-майор Ігор Хоменко, Командування сил підтримки Збройних сил України - полковник Микола Жирнов, Командування військ зв'язку та кібернетичної безпеки Збройних сил України - генерал-майор Євген Степаненко.

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Українці розчавили технології Росії супер-всюдиходом: "Це не Sherp, це дещо крутіше"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

ЗСУ на Донбасі, Facebook
ЗСУ на Донбасі, Facebook

Нагадаємо, бойовики продовжують обстрілювати українські позиції


Як повідомляв портал "Знай.ua", глава України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає серйозні зміни для ЗСУ. Відтак, президент змінив військові звання сержантського і старшинського складу.


Також "Знай.ua" писав, що на Донбасі ЗСУ збили російський безпілотник з вибухівкою