Після анексії Криму Росією на початку 2014 року між материковою Україною і півостровом пролягла формально адміністративна, але фактично - справжній кордон.
Таким чином у Херсонській області на так званому кордоні з Кримом досі працюють три контрольних пункту в'їзду / виїзду - «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

У неділю, 9 лютого, вирішили дещо спростити правила в'їзду на кордоні Криму та Херсону для дітей.

Кримська дача Володимира Путіна, apostrophe.ua
Кримська дача Володимира Путіна, apostrophe.ua


Згідно з їхніми нововведенням діти до 16 років зможуть в'їхати до Криму в супроводі тієї особи, з яким він виїжджав з Криму. Для в'їзду в Крим достатньо присутності одного з батьків і вже нема потреби в нотаріально завіреній згоді другого батька.

Діти у віці від 14 до 16 років, які навчаються в навчальних закладах на підконтрольній Києву території України, зможуть перетинати пункти пропуску самостійно, без супроводу батьків або законних представників. Працівники Держприкордонслужби України на цих пунктах перевірятимуть факт навчання дитини в Єдиній державній електронній базі з питань освіти і надавати такій дитині дозвіл на виїзд з Криму на підставі його паспорта.

У липні набрала чинності постанова Кабінету міністрів України №474, згідно з яким кримчанам у віці до 16 років дозволили перетинати кордон без паспорта України. Тепер діти до 16 років можуть виїхати з анексованого Криму для оформлення внутрішнього і закордонного паспортів України, пред'явивши на пунктах пропуску свідоцтво про народження, а також паспорт того, хто його супроводжує.

Раніше виїзд з Криму дітей, які не досягли 16-річного віку, здійснювався при пред'явленні внутрішнього або закордонного українського паспорта або проїзного документа дитини в супроводі одного з батьків або інших законних представників.

Нагадаємо, росіянка намагалася підкупити прикордонників щоб потрапити на власне весілля

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зізналася, чи вільне її серце після фіналу "Холостяка": "Прийшов у формі"

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.ua", Президент Молдови заявив про готовність надати невизнаному Придністров'ю широку автономію.


Також "Знай.ua" писав, що під Києвом затримали злочинців, які зухвало грабували квартири.