Батьки замкнули в машині двох маленьких дітей і пішли у невідомому для перехожих напрямку.
Надзвичайно дивна ситуація сталася днями в Обухові.
Обухів — місто обласного значення у Київській області, яке розташоване у долині річки Кобринка на відстані 45 км від міста Києва.

Саме там перехожі помітили дивну картину. Двоє дітей - дівчинка 2-х років і хлопчик, якому немає ще й року плакали у машині. Підійшовши ближче очевидці помітили, що машина закрита, а поруч нема нікого з дорослих і одразу викликали поліцію.

Копи, що приїхали на виклик були здивовані не менше перехожих. Вони звільнили дітей, та дочекалися на власників авто. Батьків за подібне ставлення з дітьми залучили до адмінвідповідальності.

Популярні новини зараз
Перевірка на блокпостах в Україні: які документи мають вимагати у водіїв Розшук ухилянтів: як перевірити, чи ви у списку ТЦК Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати ПриватБанк залишає клієнтів без соцвиплат: гроші повертаються державі
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше неповнолітній хлопець пішов з дому на початку місяця, і з того часу на зв'язок не виходив. Його пошуками зайнялися правоохоронці.

Як повідомляв портал "Знай.uа" що у Києві розшукують неповнолітню дівчинку, яка зникла з притулку три тижні тому і місцезнаходження якої досі невідоме.

Також Знай.uа" писав, що поліція польського міста Торунь розшукує сімох чоловіків, які минулими вихідними побили п'ятьох громадян України, Росії та Білорусі.